Iza Lach

Iza Lach

video dnia
dodano: 2016-08-11 20:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)

„Nieiskotne” jest pierwszym singlem z nadchodzącej płyty Typa pt. „Ała.”, dziesiątej w dorobku artysty. Muzyka Andrzeja “Fonai” Pieszaka z Furii Futrzaków każe wstać i bujać się od pierwszej sekundy, ale Mes idzie pod prąd parkietowym skojarzeniom. Czy jesteś zły i smutny, czy raczej zbyt przejęty sobą – możesz liczyć na kota. Kot, przez „psiarzy” często wyśmiewany za małą użyteczność w domu, okazuje się bezcennym doradcą Mesa, nauczycielem dystansu. Podobne zdanie ma Iza Lach, której kilka autorskich wersów i chóry doskonale uzupełniły utwór.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-23 17:09 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Szósty numer jedynego rapowego magazynu w Polsce jest już dostępny w preorderze. Letnie wydanie VAIB w sklepach stacjonarnych oraz internetowych od 1 lipca, a w nim m.in. Peja, Royce da 5'9'', Noon, The Returners oraz Iza Lach. Redakcja przygotowała również limitowane wydanie liczące 500 sztuk, do którego dodawany jest plakat.

wydarzenie
dodano: 2015-05-23 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Przedstawiamy mocne wydarzenie na początek letniego sezonu imprez w Warszawie. Red Bull Tour Bus Block Party to wyjątkowe koncerty na dachu mobilnego autobusu z charyzmatycznymi artystami – IZĄ LACH, W.E.N.Ą i CURLY HEADS. Ulica Parkingowa na to jedno popołudnie i wieczór zamieni się w muzyczne serce miasta.

kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, R&B, Relacje
dodano: 2014-06-22 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

W ubiegły piątek Snoop Dogg był jedną z gwiazd Orange Warsaw Festival - stało się to idealną okazją, do organizacji innego wydarzenia z udziałem rapera. Dwa lata temu - właśnie wtedy, gdy wywiad ze Snoopem zrobił Paweł - kalifornijski MC kręcił w Łodzi film ze swoją podopieczną Izą Lach. Oparty na schemacie łączenia utworów z fabułą "Birds of a Feather" (singiel z niego już Wam kiedyś prezentowaliśmy) miał swój przedpremierowy pokaz właśnie w piątek w Syrenim Śpiewie, a poza nim obejrzeliśmy krótki koncert Izy (zagrała m.in. swój cover "Gin & Juice") oraz wzięliśmy udział w konferencji prasowej. Zapis video z niej (w sporym procencie wypełnionej pytaniami ode mnie i Pawła) zaprezentujemy wam już niebawem - dziś mamy fotorelację.

dodano: 2014-03-12 19:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 2)

Jaki polski mc marzy o tym, aby producentem wykonawczym jego mixtape'u był Snoop Dogg, a hostem DJ Skee? No właśnie - każdy. Ta sztuka udała się świetnej Izie Lach, której wywiad ze Snoopem publikowaliśmy jakiś czas temu na naszym portalu. Młoda wokalistka z Łodzi wie jak kierować swoją karierą. Ma już na swoim koncie debiutancki album, kilka utworów nagranych z legendą hip-hopu, a teraz wydała mixtape "Flower In The  Jungle", którego DJ'em jest znany i szanowany Skee. Snoop tak określił pracę Izy: "Jest stu procentowym talentem.  Śpiewa, produkuje, pisze i gra na klawiszach w każdym swoim utworze. Czegoś takiego się nie widzi w tych czasach". Naprawdę wart sprawdzenia mixtape w klimatach hip-hop/r'n'b możecie ściągnąć lub przesłuchać w rozwinięciu.

dodano: 2014-02-26 19:24 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 5)

Zaistnienie na ogólnoświatowym rynku muzycznym lub przykucie uwagi jednej z ważniejszych postaci tego biznesu to dla młodego polskiego artysty swoiste "mission impossible". Na szczęście, pewna 24-letnia wokalistka z Łodzi postanowiła działać głównie według teorii, że wszystko jest możliwe. Mowa tutaj o niebywałej Izie Lach, która wygrała zorganizowany przez samego Snoop Dogga konkurs, gdzie nagrodą była współpraca z legendą hip-hopu. Teraz, gdy jesteśmy już po wydaniu oficjalnego teledysku do "No Ordinary Affair" oraz nagraniu kilku utworów wspólnie z kalifornijskim raperem, przyszedł czas na udział Izy w jednym z wywiadów z serii GGN, które w dość niekonwencjonalny sposób prowadzone są przez Snoopa. Kto jest największą inspiracją muzyczną wokalistki? Jak to się stało, że mieszkając w Polsce nabrała tak "soulowego ducha" ? Odpowiedzi na te oraz inne pytania możecie sprawdzić w rozwinięciu newsa.

dodano: 2013-08-28 20:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Dlaczego: Duet Izy i Snoopa widujemy coraz częściej i brzmi to naprawdę dobrze i naprawdę obiecująco. Kolejne video polskiej wokalistki z ikoną amerykańskiego rapu to "No Ordinary Affair".

dodano: 2013-07-07 13:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 2)

Fisz Emade x Iza Lach "Ostrze"' Czarny HIFI RMX feat. M.Pędziwiatr

Wytwórnia Reebok Classic Trax przygotowała atrakcyjny konkurs dla uzdolnionych producentów. Wydany ostatnio przez label utwór "Ostrze" autorstwa duetu Fisz/Emade oraz Izy Lach czeka na zremiksowanie. Nagrodą dla autora najlepszej wersji są ekskluzywne zakupy w sklepie Reebok Classic. Wszystkich zainteresowanych zachęcam do dalszej lektury.

video
dodano: 2013-06-14 18:45 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

Fisz Emade x Iza Lach "Ostrze"

Przedstawiamy kolejny utwór w ramach projektu Reebok Classic Trax. "Ostrze" to wspólne dzieło założycieli legendarnego Tworzywa - Fisza i Emade z młodą, obiecującą Izą Lach, która w ostatnim czasie stała się jedną z najgorętszych przedstawicielek polskiej muzyki na scenie globalnej. Hipnotyzujący podkład, świetny refren - warto sprawdzić.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-05-29 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)

Każdy kto sprawdził "Reincarnated" - pierwszy reggae'owy krążek w dorobku Snoopa, który stał się na nim Snoop Lionem, a nie Snoop Doggiem, z pewnością odnotował udział Polki. Iza Lach współpracuje z raperem dosyć regularnie. Dziś mamy dla was kolejny wspólny numer duetu zatytułowany "Brand New Start". Snoop przez dwa tygodnie będzie pojawiał się w produkowanym przez telewizję ABC serialu "One Life To Live". Głównym tematem muzycznym "tygodnia ze Snoopem" będzie właśnie ten numer, który na dobrą sprawę został przez Izę w znacznej mierze zdominowany.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, R&B
dodano: 2013-05-09 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

"Trwają prace nad kolejnym klasycznym utworem z wytwórni Reebok Classic Trax - tym razem siły połączyli słynni bracia Fisz i Emade oraz wokalistka Iza Lach. Reebok Classic Trax to label, pod szyldem którego rodzą się niezwykłe muzyczne kolaboracje. Kawałki realizowane w wytwórni zaskakują nietuzinkowymi połączeniami talentów - dotychczas w ramach Reebok Classic Trax doszło do współpracy Hush Hush Pony z siostrami Przybysz oraz Pezeta z Jimkiem. 

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Imprezy, News
dodano: 2012-08-13 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 19)


Snoop Doggowi Lionowi jak widać spodobało się u nas w kraju. Po świetnym, trwającym 80 minut koncercie na Coke Live Festivalu, gdzie przywiózł ze sobą Tha Lion Dogg Pound, Soopafly'a i RBX'a umieścił na swoim FB widoczne powyżej foto z dopiskiem "Krakow Poland"... a dziś dowiedzieliśmy się także, że zostaje u nas jeszcze parę dni a w środę poprowadzi w Łodzi imprezę!