DJ Skee

DJ Skee

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-06 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Ubiegłoroczne wygranie Grammy w kategorii 'best rap album' przez Macklemore'a wywołało ogrom komentarzy - zarówno ze strony samych zainteresowanych (legendarny już SMS Macklemore'a i odpowiedź Kendricka), jak i innych osób z branży (Drake, Schoolboy Q) a także innych słuchaczy. DJ Skee w rozważaniach odnośnie tegorocznego rozdania, które już w ten weekend zauważył, że... w tym roku może być jeszcze goręcej.

dodano: 2014-03-12 19:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 2)

Jaki polski mc marzy o tym, aby producentem wykonawczym jego mixtape'u był Snoop Dogg, a hostem DJ Skee? No właśnie - każdy. Ta sztuka udała się świetnej Izie Lach, której wywiad ze Snoopem publikowaliśmy jakiś czas temu na naszym portalu. Młoda wokalistka z Łodzi wie jak kierować swoją karierą. Ma już na swoim koncie debiutancki album, kilka utworów nagranych z legendą hip-hopu, a teraz wydała mixtape "Flower In The  Jungle", którego DJ'em jest znany i szanowany Skee. Snoop tak określił pracę Izy: "Jest stu procentowym talentem.  Śpiewa, produkuje, pisze i gra na klawiszach w każdym swoim utworze. Czegoś takiego się nie widzi w tych czasach". Naprawdę wart sprawdzenia mixtape w klimatach hip-hop/r'n'b możecie ściągnąć lub przesłuchać w rozwinięciu.

dodano: 2013-10-10 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 6)

Po oficjalnym opuszczeniu Interscope Records i świeżo przed zasileniem szeregów Cash Money Records, co według krążących plotek ma nastąpić na początku nadchodzącego roku, (The?)Game publikuje w sieci swój nowy i długo wyczekiwany przez fanów materiał - mixtape "Operation: Kill Everything".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-07-23 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 25)
Game ma to do siebie, że oprócz zajebistych numerów, klipów i płyt, ma na koncie mnóstwo beznadziejnie debilnych dissów. Jako, że zamieszanie wokół "R.E.D. Albumu" nie wydaje się być zbyt wielkie Gracz postanowił zwrócić na siebie uwagę atakując kogoś większego od siebie. Nie po raz pierwszy padło na Jaya-Z, który od wielu tego typu tracków ma Gracza w dupie i nie odpowiada.

"Uncle Otis" to numer, który zapowiada nowy mixtape Game'a i DJ'a Skee zatytułowany "Condoms & Candy Corona". Ma być on w dużym stopniu wyprodukowany przez Marsa z 1500' Or Nothin.