Bryson Tiller

Bryson Tiller

dodano: 2021-11-20 09:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 5)

Weekend rozpoczynamy przeglądem najważniejszych premier mijających siedmiu dni.

kategorie:
dodano: 2021-11-19 21:08 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Świąteczna epka od Brysona Tillera.

Tracklista:

01. be mine this christmas
02. Cold December Interlude
03. presents ft. Kiana Ledé
04. i’ll be home for christmas
05. Lonely Christmas ft. Justin Bieber, Poo Bear
06. ain’t a lonely christmas song ft. Tayla Parx
07. winter wonderland ft. Halo

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery, R&B, Trap
dodano: 2020-10-03 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 5)

Podczas, gdy wczorajszy piątek na naszej scenie był dosyć spokojny, to na amerykańskiej scenie pojawiło się parę mocnych premier, które mogą dużo namieszać w końcowo rocznych podsumowaniach. Swoje albumy wypuścili m.in 21 Savage czy Westside Gunn.

kategorie:
dodano: 2020-10-02 18:19 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

3 studyjny album piosenkarza r'n'b, na którym jedynym gościem jest Drake. Album jest krótki, zawiera jedynie 10 numerów i trwa lekko ponad 30 minut.

Tracklista:

01. YEARS GO BY
02. ALWAYS FOREVER
03. I’M READY FOR YOU
04. THINGS CHANGE
05. TIMELESS INTERLUDE
06. SORROWS
07. INHALE
08. OUTTA TIME (FEAT. DRAKE)
09. KEEP DOING WHAT YOU’RE DOING
10. NEXT TO YOU

video
dodano: 2020-02-22 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Kolejny tydzień, kolejny Drive By, a w nim sporo melodyjnego hip-hopu, trochę R&B, przegapione projekty roku 2019, znani wyjadacze, gorący nowi gracze jak i talenty z podziemia. Zapnijcie pasy, będzie się działo.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2017-10-11 15:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W poniedziałek dostaliśmy świetne koncertowe wieści, jednak ten tydzień przyniósł także złe nowiny... Odwołane zostały bowiem koncerty Brysona Tillera i SZY oraz Ace Hooda.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, R&B, Teledyski, Video
dodano: 2017-10-04 18:30 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 1)

Raper ujeżdza swoje nowe auto w najnowszym teledysku do numeru "Self-Made". Utwór ten pochodzi z drugiego studyjnego albumu artysty "True to Self". 

kategorie: News, R&B, Teledyski, Video
dodano: 2017-09-13 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Ponad trzy miesiące po premierze, Bryson Tiller dalej promuje swoje najnowsze wydawnictwo "True To Self", wypuszczając teledysk do utworu "Run Me Dry". Singiel utrzymany jest lekkim klimacie i traktuje o relacjach artysty z kobietami.

wydarzenie
dodano: 2017-07-10 15:36 przez: Kontakt (komentarze: 0)

Po głośnej premierze długo wyczekiwanego albumu „True to Self”, Bryson Tiller ogłosił dziś europejską trasę SET IT OFF TOUR, w ramach której po raz pierwszy pojawi się także w Polsce! 16 listopada wystąpi w klubie Progresja Music Zone w Warszawie! Bilety trafią do sprzedaży 14 lipca. Gościem specjalnym koncertu będzie SZA.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-01-21 09:58 przez: Kacper Szymański (komentarze: 0)

Fani Brysona Tillera mogą odetchnąć z ulgą. Artysta zamieścił na swoim twitterze informację, że jest bliski ukończenia swojego drugiego studyjnego albumu "True to Self".

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-07-23 16:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Jeśli lew naprawdę jest królem zwierząt, to artyści, których zaprosił DJ Khaled na swoją nadchodzącą płytę są pewnie dla wielu królami muzyki. Na "Mayor Key" swój udział mają m.in. Nas, Jay-Z, Kendrick Lamar, Busta Rhymes, Travis Scott i Wiz Khalifa, a łącznie skład płyty tworzy ponad 30 dużych nazwisk. Przed premierą zaplanowaną na 29 lipca można sprawdzić kolejny singiel - gośćmi w "Holy Key" są Kendrick, Big Sean oraz Betty Wright.

dodano: 2016-05-13 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)

Jak co roku na wiosnę XXL selekcjonuje swoich Freshmenów, czyli 10-tkę młodych talentów na dany rok, które powinny zamieszać na scenie. Wcześniej jednak wybiera grono 50 osób, na które głosować można poprzez stronę magazynu - osoba, która zdobędzie najwięcej głosów, a nie zostanie wcześniej wybrana do 9-tki przez redakcję XXL'a uzupełnia skład jako wybór czytelników i 10-ty Freshman...

O tym, że akcja XXL'a to pierwowzór naszych Młodych Wilków pisaliśmy już pewnie milion razy. 2 lata temu przy ujawnieniu wstępnej 50-tki zaświtała nam w głowie idea pt "Czemu by nie wybrać też Freshmenów?", w efekcie zrobiliśmy to już raz i drugi. W tym roku również postanowiliśmy przyjrzeć się dokładnie całemu składowi i w gronie redakcyjnym wyselekcjonować z grona 50-ciu nominowanych swoje własne dziesiątki, zanim jeszcze dowiemy się, kto w tym roku utworzy skład XXL Freshman Class 2016. Zamiast uśredniać wspólne wybory i zrobić z tego '10-tkę Popkillera' zdecydowaliśmy się jednak na coś innego - a mianowicie każda z osób, które podjęły się wyboru przedstawiła swoją własną listę (w kolejności alfabetycznej), uzupełniając ją opisem i prywatnym komentarzem. Swoista redakcyjna dyskusja, w której zauważyć możecie zarówno kto komu z nas najmocniej wpadł w ucho i komu wróżymy świetlaną przyszłość, a następnie przekonać się kto był najbliżej prawdziwego zestawienia - zestawienia, które powinniśmy poznać już w najbliższych dniach.

W dyskusji tej udział wzięło spore grono popkillerowych redaktorów, a także dwójka gości - Mrówa z SJS oraz Szejku, grafik i założyciel grupy Trillest. Zapraszamy również do podawania swoich typów w komentarzach!

dodano: 2016-01-24 18:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 27)

2015 był rokiem wyjątkowo udanym i elektryzującym w hip-hopie. Wiele ciekawych i głośnych premier, beefy pomiędzy topowymi artystami, rozpad jednej z największych wytwórni... Wśród całego tego zamieszania pojawiło się też również kilku nowych zawodników i można tu chociażby przywołać bardzo popularnego Fetty'ego Wapa, który jako pierwszy artysta w historii osadził swoje cztery pierwsze single w top 10 notowania Billboardu. Jako że wielu raperów zapewniało, że w 2015 dopiero nabierali tempa, a zapowiedziane zostały albumy m.in. Drake'a, Lupe Fiasco, Kanye Westa, Run The Jewelz, A$AP Ferga czy nawet Gorillaz i Rihanny, to możemy być pewni, że bieżący rok będzie równie dobry co poprzedni. Ja w 2k15 ledwo nadążałem ze sprawdzaniem wszystkich premier - i to topowych lub swoich ulubionych artystów na scenie, o projektach świeżaków nie wspominając. Dla wszystkich, którzy mają ten sam problem, przygotowałem listę zagranicznych "Młodych Wilków", których warto mieć pod lupą w 2016.

recenzja
kategorie: Nowe twarze, R&B, Recenzje
dodano: 2016-01-16 18:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 3)

Są osoby, które uważają, że na naszym portalu nie powinny znajdować się takie postacie jak ta, o której dziś piszę. Ci, którzy lubią jednak posłuchać sobie bardziej melodyjnych, śpiewanych projektów, zapraszam do lektury, bo 2015 dał kilka fajnych pozycji z gatunku r'n'b...  Bardzo przyjemny krążek, według krytyków, wydał Miguel, Weeknd dał nam bardzo udaną, wypełnioną hitami, trzecią płytę, a zaskoczeniem roku jest Bryson Tiller. Dlaczego zaskoczeniem? Ponieważ pojawił się znikąd, wywołując szał za Oceanem a bilety na koncert w Londynie wyprzedają się w... 10 Sekund. Bryson tym krążkiem zajął również miejsce w gronie najlepszych wydawnictw roku według Complexu. Co prawda ich lista miejscami pozostawia wiele do życzenia, ale być może w tym przypadku się nie pomylili?