Bryson Tiller "Self-Made" - teledysk

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, R&B, Teledyski, Video
dodano: 2017-10-04 18:30 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 1)

Raper ujeżdza swoje nowe auto w najnowszym teledysku do numeru "Self-Made". Utwór ten pochodzi z drugiego studyjnego albumu artysty "True to Self". 

Bryson Tiller zakończył właśnie część trasy koncertowej, która obejmowała kilkanaście miast w Stanach Zjednoczonych. Tuż przed wyruszeniem w drugą część trasy, raper wypuścił najnowszy klip do utworu "Self-Made" z jego ostatniej płyty "True to Self". W czarno-białym klipie możemy zobaczyć, jak Bryson stojąc na masce samochodu, powoli toczy się przez osiedla, będąc jednocześnie otoczonym przez piękne kobiety - podkreślając cały czas swój status 'self-made'.

Ostatnia płyta nie odniosła takiego sukcesu jak poprzedni, debiutancki album artysty "Trapsoul". Raper nie ma jednak powodu do zmartwień, gdyż niedawno utwór "Wild Thoughts" z płyty DJ Khaleda, na którym pojawił się właśnie Tiller wraz z Rihanną, zyskał status platynowego.

Bryson Tiller pojawi się niedługo na pierwszym koncercie w Polsce - 16 listopada w warszawskiej Progresji. Na supporcie pojawi się SZA, promująca swój najnowszy album "CTRL". Takiego duetu na scenie nie możecie przegapić!

Bryson Tiller - Self-Made (Official Video)

polski rap gówno
follow-up do hovy na propsie, cwele nie skumają bo wolą słuchać diox albo tede XD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>