travis scott

travis scott

dodano: 2023-08-07 23:51 przez: Jan Stokowski (komentarze: 0)

Nie doszedł do skutku premierowy koncert "Utopii" przy Piramidach w Gizie... więc Travis Scott postanowił zorganizować go w rzymskim Circus Maximus, właśnie dzisiaj. A tam wśród niespodzianek - pojawił się Kanye West!

dodano: 2023-07-30 20:55 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Koniec weekendu to czas podsumowań premier płytowych mijającego tygodnia. Najważniejszą z nich w ciągu ostatnich siedmiu dni była bez wątpienia "UTOPIA" Travisa Scotta.

kategorie:
dodano: 2023-07-30 18:50 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy, długowyczekiwany album Travisa Scotta.

Tracklista:

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-12-27 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Hit-Boy pojawił się ostatnio w podcaście DJ'a Akademiksa Off The Record i powiedział, że Jay-Z był zainteresowany jego bitem do jednego z największych hitów Travisa Scotta.

dodano: 2021-11-20 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

W USA nie ustaje nagonka na Travisa Scotta a suma oskarżeń wniesionych przeciwko niemu do sądu sięga 2 miliardów dolarów. Wśród wielu ataków na rapera z Houston po Astroworld Festivalu pojawił się ważny głos obronny - to lider Public Enemy.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Koncerty, News, Trap
dodano: 2021-11-15 20:25 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Bardzo smutne wieści z Houston. Nie żyje najmłodszy ranny po Astroworld Festivalu - 9-letni chłopczyk Ezra Blount, który znajdował się w śpiączce. Liczba ofiar tragedii wynosi więc już 10.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap, Video
dodano: 2021-11-12 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

W Stanach trwa obecnie ogromna nagonka na Travisa Scotta - raper jest usuwany z programów (o rodzinie Kardashianów), nawiązania do niego wymazały Fortnite czy Playstation 5, których jest (był?) ambasadorem. Ludzie wygwizdują jego muzykę w klubach czy na koncertach, a dużą popularność zyskuje petycja o usunięciu go z lineupu Coachella.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-11-09 22:55 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Od kilku dni amerykańskie media muzyczne praktycznie nie mówią o niczym innym niż tragiczne wydarzenia na Astroworld Festivalu w Houston, gdzie śmierć poniosło przynajmniej 8 osób. My pisaliśmy Wam już na ten temat kilkukrotnie, zbierając dostępne informacje. Staramy się unikać plotek i kolejnych teorii, a jedynie zbierać konkrety, teraz mamy natomiast komentarz Drake'a, który tej nocy wystąpił wraz z Travisem i dopiero dziś zdecydował się wypowiedzieć publicznie.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-11-08 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Nie milkną echa tragicznych wydarzeń na Astroworld Festivalu, gdzie śmierć poniosło 8 osób, a setki zostało rannych. Drugi dzień został odwołany a Travis Scott wystosował specjalne oświadczenie, jednak na tym nie koniec.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Koncerty, News, Trap
dodano: 2021-11-06 17:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)
fot. Young Sandi

Wczorajszy Astroworld Fest skończył się tragicznie - panika w tłumie wywołała śmierć kilku osób i obrażenia kilkuset. Dokładniej pisaliśmy o tym kilka godzin temu. Drugi dzień festiwalu w Houston został odwołany, a teraz oficjalne oświadczenie wystosował Travis Scott.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-11-06 15:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)

Wczorajszy Astroworld Fest w Houston zakończył się tragicznie, a dzisiejszy drugi dzień festiwalu został odwołany.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-02-25 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Po udanym przedsięwzieciu jakim był "ASTROWORLD" Travis zaczął tworzyć swój następny album - "Utopię", jednak dotąd nie ujawniał zbyt wielu szczegółów. W najnowszym wywiadze z reżyserem Robertem Rodriuguezem dla magazynu i-D opowiedział trochę o nowej płycie.

Tagi:
dodano: 2020-07-01 17:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Kanye West zgodnie z zapowiedziami nadciąga ze swoim 10 studyjnym albumem - krążek nazywać będzie się "God's Country". Pierwszy singiel to bezkompromisowy społeczny komentarz, w którym West daje do zrozumienia jak mocno społeczeństwo potrzebuje Boga w obecnych czasach pełnych napięć i niepewności. Gościnnie pojawia się tu Travis Scott, za miks odpowiada Dr. Dre, okładkę i klip przygotował Arthur Jafa.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2020-05-13 18:00 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

W najbliższy piątek w sieci pojawi się najnowszy projekt reprezentanta Atlanty, będzie to follow-up do wydanej w 2019 roku EP’ki „Save Me”.

kategorie:
dodano: 2020-05-13 10:01 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Future powrócił! Raper właśnie wydał swój 8 album studyjny „High Off Life”, którego premierę ogłosił w swoich kanałach w mediach społecznościowcych w ubiegłym tygodniu. Na płycie znajduje się między innymi hit, w którym gościnnie wystąpił Drake, czyli „Life Is Good”. Dzięki ogromnemu sukcesowi kawałka, płyta natychmiast po premierze pokryła się złotem w Stanach Zjednoczonych. To już 8 z 8 krążków Nayvadiusa DeMuna Wilburna, który osiągnął taki status. Oprócz Drake’a na albumie pojawiła się cała elita rapowego świata, między innymi Travis Scott, Lil Baby, Youngboy Never Broke Again, Young Thug, Meek Mill i DaBaby. Producentem wykonawczym „High Off Life” jest DJ Esco, reprezentant wytwórni Future’a - Freebandz. Dzień przed premierą płyty Future zainicjował akcję niespodziankę we współpracy z MSCHF. Skłania ona słuchaczy do uważnego śledzenia tekstu piosenki „All Bad” z Lil Uzi Vertem.

W zeszły wtorek Future podzielił się ze swoimi fanami planami na wypuszczenie „High Off Life” oraz pokazał okładkę albumu. Ta informacja szybko stała się viralowa, dzięki fanom którzy czekali na nowy projekt artysty przez około rok. „High Off Life” to pierwszy album Future’a od czasu jego ostatniego solowego LP o nazwie „The Wizrd”, które wyszło w styczniu 2019 roku. Znajdywały się na nim takie hity jak „Crushed Up” czy „First Off” z Travisem Scottem. Był to 5 album rapera, który zadebiutował na miejscu 1 Billboard 200. Future znajdował się na nagłówkach już od początku 2020 roku. 10 dni po sylwestrze artysta wypuścił singiel  „Life Is Good” z Drake’iem i był to kolejny sukces duetu znanego z „What A Time To Be Alive”. Utwór znalazł się na miejscu 2 Billboard Hot 100. Po premierze „Life Is Good” Future zdecydował się udostępnić kilka ze swoich legendarnych mikstejpów (Beast Mode, 56 Nights, Purple Reign) na platformach streamingowych.

Strony