Tragedia na festiwalu Travisa Scotta - setki rannych i ofiary śmiertelne

Wczorajszy Astroworld Fest w Houston zakończył się tragicznie, a dzisiejszy drugi dzień festiwalu został odwołany.

Jak podają lokalne media (ABC13 Houston) - zginęło przynajmniej 8 osób, 17 trafiło do szpitala (w tym 11 po zatrzymaniu akcji serca) a kilkaset zostało rannych. W trakcie festiwalu wybuchła panika wywołana napieraniem zgromadzonego tłumu w kierunku sceny. Z uwagi na skalę i 50 000 zgromadzonych osób ochrona nie była w stanie opanować sytuacji a sprawy wymknęły się spod kontroli, gdy Travis wszedł na scenę.

Dziennikarz HipHopDX Mark Elibert podaje, że widział tam niespotykaną ilość agresji i osoby pod wpływem dziwnych substancji, zachowujących się w bardzo dziwny sposób.

Poniższe video ukazuje jak fani szturmowali wejście, zniszczyli bramkę VIP i wpadali na siebie wzajemnie.

[Edit: Travis Scott komentuje tragedię na festiwalu: "Jestem zdewastowany"]

seedorf
Co za dzicz. Pragnę tylko zauważyć, że zdecydowana większość osób wbiegających i nie potrafiących się zachować to osoby czarnoskóre.
Xx
Seedorf ty jebany idioto
Cmr
Rasista
Kek
Przeciez to widac na filmie typie XD to czemu rasista
Yb
Rasista
Anonim
A kogo się spodziewałeś na koncercie Travis'a? Redneck'ów? W Manchesterze, po tym zamachu, większość była białasów i też się tratowali. Przyznaj się, pewnie jesteś turbosłowianinem głosującym na zdzisioderację?
polski rap gówno
co ma kolor skóry do tego? weź się w łeb jebnij
NGY
Masz jakieś problem do czarnoskurych???
atari
bardzo dobrze mówi.
Gyuio
A gdzie Covid?
jorgen
umar na grype
Seedorf ma częściowo racje
Nie widziałem koncertu jak to wyglądało, ale czarni mają gorszą reputacje od białych jeśli chodzi o zachowanie, ale to w większości zależy od tego że duża część osób czarnoskórych w stanach jest biedna, co się przekłada na złe wychowanie, to się przekłada na szkołę, to się przekłada na bójki, dołączanie do gangów itd. Więc gadanie że się tak zachowują bo są czarni jest troche nie na miejscu, jak jesteś wyształcony i jesteś czarny to masz takie same możliwości jak białe osoby w stanach.
Jack Ryan
Po pierwsze Travis nie jest żadnym raperem (To jest moje zdanie), po drugie"Dziennikarz HipHopDX Mark Elibert podaje, że widział tam niespotykaną ilość agresji i osoby pod wpływem dziwnych substancji, zachowujących się w bardzo dziwny sposób." Dziennikarz dobrze to określił jak się idzie na koncert pod wpływem jakiegoś Gówna to potem nie dziwne jest że ludziom całkowicie odpierdala, a czy to jest ważne jakiego koloru skóry ludzie tam byli kurwa nawet kosmici mogli tam być kogo to obchodzi czy tam byli czarni biali żółci niebiescy odbył się kurwa koncert wykonawcy w pewnym momencie odjebało ludziom i stało się są ofiary i ranni a wy tutaj kurwa piszecie tutaj o rasizmie kurwa o kolorze skóry co wy kurwa na jakim świecie żyjecie dopiero się urodziliście kurwa nigdy nie widzieliście czarnego człowieka kurwa niby słuchacie rapu a jakbyście wiedzieli w 99% ludzie którzy robią tę muzykę to są czarni raperzy więc w czym jest afera stała się tragedia a że to się w Stanach to od razu wydarzenie pełną parą i jak to napisał rap polski gówno CO KURWA MA DO TEGO KOLOR SKÓRY NAPRAWDĘ JEBNIJCIE SIĘ W TE KAPUŚCIANE ŁBY POJEBANE.
KBN
Więcej kur*a kur*a… trochę do tych kapuścianych łbów, którymi niektórych określiłeś pasujesz…
Jack Ryan
Dzieciaku co chcesz przez to powiedzieć, nie zapominaj że jutro do szkoły trzeba iść więc idź spać :-|:-|:-|
Piotr Mogielnicki
Rękami i nogami się podpiszę. A oni ? od nich się nie wymaga :) Pozdrawiam

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>