Travis Scott zagrał koncert w Fortnite - premiera singla z Kid Cudim!

Travis Scott i Kid Cudi połączyli siły tworząc nowy kawałek "THE SCOTTS”. Utwór, którego premiera odbyła się dzisiaj w nocy w grze Fortnite, to swego rodzaju muzyczny eksperyment.

Piosenka, która zadebiutowała podczas wydarzenia ASTRONOMICAL jest już dostępna na wszystkich platformach streamingowych. Okładka do singla „THE SCOTTS” została wykonana przez znanego graficiarza o pseudonimie KAWS (Brian Donnelly). Wyprodukowany przez Daytrip, Dot Da Genius, Plain Pat oraz samego Travisa i Mike Deana utwór wyszedł niedługo po pierwszej w historii wytwórni Cactus Jack kompilacji. Krążek „JACKBOYS” zajął #1 miejsce listy Billboard jako pierwszy w nowej dekadzie. W 2020 roku oprócz gościnnego występu na THE SCOTTS Kid Cudi wydał również singiel „Leader of the Delinquents”.

Co ciekawe, Travis w swoim sklepie, który można znaleźć na stronie https://shop.travisscott.com, umieścił wyjątkowe wersje nowego singla. „THE SCOTTS” jest dostępne w preorderze na vinylu i kasecie. Poza nową muzyką Travis wypuścił również specjalną paczkę CACTUS JACK FOR FORTNITE, która będzie dostępna jako edycja limitowana. Kolekcja zawiera figurki artysty i specjalną zabawkę NERF.

Travis Scott i jego wytwórnia - Cactus Jack nawiązali współpracę z Fortnitem przy jedynym w swoim rodzaju koncertowym eksperymencie wewnątrz gry i światowej premierze nowego utworu. ASTRONOMICAL miało miejsce w grze Fortnite o 1 w nocy z 23ego na 24ego kwietnia. Specjalna poczekalnia została uruchomiona pół godziny przed startem wydarzenia. Żeby zapewnić możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu jak największej liczbie graczy i fanów Travisa Scotta na całym świecie, akcja zostanie powtórzona dla różnych stref czasowych. Powtórkę dedykowaną Europie i Bliskiemu Wschodowi będziemy mogli zobaczyć dzisiaj o 16:00.

Jeszcze przed premierowym koncertem Travis dołączył do Serii Ikon Fortnite, co umożliwiło graczom zdobycie ekskluzywnych strojów, emotek i innych elementów za wykonywanie wyzwań. Wszystkie elementy są dostępne od 21ego kwietnia. Do tego, uczestnicy wydarzenia ASTRONOMICAL otrzymają prezenty – lotnie Cyklon Astroworld i dwa ekrany wczytywania.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie fortnite.com/astronomical 

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

THE SCOTTS, Travis Scott, Kid Cudi - THE SCOTTS (FORTNITE ASTRONOMICAL EVENT)

Jebaćbor
Na pewno lepszy pomysł niż promocja w stylu quebo czyli chodzenie i robienie z siebie debila.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>