Travis Scott opowiada o nadchodzącej płycie w nowym wywiadzie

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-02-25 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Po udanym przedsięwzieciu jakim był "ASTROWORLD" Travis zaczął tworzyć swój następny album - "Utopię", jednak dotąd nie ujawniał zbyt wielu szczegółów. W najnowszym wywiadze z reżyserem Robertem Rodriuguezem dla magazynu i-D opowiedział trochę o nowej płycie.

"Dotąd trzymałem to w sekrecie, i większość faktów w nim pozostanie, jednak pracuje z nowymi ludźmi, próbuje rozszerzyć swoje brzmienie. Znowu robię bity i rapuje na własnych podkładach i sklejam to wszystko razem. To chyba najbardziej przyjemna rzecz w tworzeniu tej płyty. Ewouuluje, współpracuje z nowymi ludźmi, dostarczam całkowicie nowe brzmienie." - mówi Travis. - "Nie chodzi o to, żeby się powtarzać. Jest jeszcze mnóstwo nieodkrytych dźwięków, ale chcę je odkryć, kocham to wyzwanie."

Oprócz tego, raper zdradził, że w trakcie pandemii stał się dużo bardziej produktywny oraz, że "Utopia" ukaże się już niedługo.

Tagi: 

Anonim
No i niby dobrze ale z drugiej strony nie zawsze dobrze to wychodzi bo days before rodeo i rodeo są niezłe a później już gorzej jak dla mnie. Jak wychodziło days before rodeo byłem fanem, czekałem na rodeo a teraz nawet nie obserwuje travisa.
Komsi
No i zajebiście, dawaj już album Travis
HH Fanatyk 1973
Znowu robię bity i rapuje aha no kurwa żart i kiepski panie Travis
Anonim
Znowu mam ból dupy i pisze głupoty aha no ku żart kiepski panie fanatyk

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>