Payroll Giovanni

Payroll Giovanni

dodano: 2021-10-17 16:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 3)

Mamy koniec tygodnia, dlatego warto przypomnieć o najbardziej znaczących płytach, które ukazały się za Oceanem w ten piątek.

kategorie:
dodano: 2021-10-17 10:10 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Najnowszy album jednego z najciekawszych raperów młodej, niezależnej sceny Detroit.

Tracklista:

kategorie:
dodano: 2020-01-05 14:35 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Po ubiegłorocznym "Big Bossin' Vol.2" nagranym z producentem Cardo, Payroll Giovanni wita rok krótką EP, która jest zdecydowanym powrotem do jego uliczno-hustlerskiej stylówki, którą poznaliśmy na samym początku jego kariery.

SPRAWDŹ RESZTĘ STYCZNIOWYCH PREMIER PŁYTOWYCH

Tracklista:

dodano: 2018-08-27 18:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 1)

Końca dobiegają wakacje a przed nami druga połowa "właściwego roku", dobrze więc zamknąć pewną klamrą ostatnie miesiące. 2018 rok przyniósł nam za granicą ogrom ciekawych albumów, ciężko je wszystkie wymienić (staramy się to robić w dziale Premiery Płyt, który polecamy śledzić) a co dopiero przesłuchać - wszystkie wykazy i podsumowania muszą być więc na swój sposób subiektywne. My mamy dla Was przelot przez pierwsze półrocze autorstwa Łukasza Rawskiego, który premierowych krążków przesłuchał całą masę i postanowił zebrać swoje wrażenia w obszernym tekście - sprawdźcie specjalne subiektywne podsumowanie, podzielone na 3 dwumiesięczne części! Druga z nich pojawi się w środę a trzecia w piątek, tak by odpowiednio zamknąć sierpień. Miłego czytania no i oczywiście słuchania! [Mateusz Natali]