Tony Yayo

Tony Yayo

dodano: 2023-03-02 09:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Ostatnie tygodnie nie były zbyt bogate w premiery, dlatego znów, zamiast co tydzień prezentować zestawienie ostatnio wydanych płyt, zebraliśmy wszystkie najważniejsze krążki, które wyszły w tym miesiącu.

kategorie:
dodano: 2023-03-01 18:47 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowa płyta Tony'ego Yayo.

Tracklista:

01. Get Indicted Hotline
02. Clown You When You're Down
03. Rocket Chamber feat. Lloyd Banks
04. War Material
05. Line Me OK
06. New Generation Cartel
07. Kill Switch feat. Pressa
08. Bag Mover feat. TyDaG
09. Ghost Gun
10. Banksy Painting
11. Savage Era feat. Nems
12. Spin Back on the Opp

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-08-21 11:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 2)

Według Tony'ego Yayo 50 Cent miał możliwość podpisania kontraktu z J Cole'em jeszcze przed tym, zanim zrobił to Jay-Z.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-02-10 23:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

DJ Kayslay - Danger ft. Young Buck, Uncle Murda, Don Q, Trick Trick & Tony Yayo [Official Video]

Uliczne combo od DJ-a Kay Slaya, promującego swój najnowszy album.

video
dodano: 2014-09-06 14:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 2)

Pociąg o nazwie G-Unit ciągle prze do przodu, ale wydaje się dopiero rozpędzać do maksymalnej prędkości. Jakiś czas temu swoją premierę miało EP "The Beauty Of Independence", a teraz dostajemy promujący ten materiał klip. Video powstało do utworu "Watch Me" i oglądając to ma się wrażenie, że do rozpadu Guerilla Unit nigdy nie doszło. Cała [s]czwórka[/s] piątka robi rap z pasją, jakby cofnęli się do 2003 roku. Tutaj też powstaje pytanie; Czy Kidd Kidd pasuje do składu czy jest zbędnym elementem na siłę wciskanym wszędzie przez 50'ego? Do oceny tej sprawy oraz samego teledysku zapraszamy do sekcji komentarzy.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-08-25 13:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 6)

Po kilku miesiącach wydawania różnych remixów oraz luźnych numerów G-Unit postanowili wydać oficjalny materiał. Jest nim całkowicie niespodziewanie wydane EP "The Beauty Of The Independence". Na projekcie tym znajduje się 6 utworów, a w tym numer "Changes", o którym głośno było jeszcze przed premierą. Na nim 50 Cent komentuję jego konflikt z Dr. Dre oraz Jimmy Iovinem, którego podłożem są słuchawki (Beats by Dre oraz SMS Audio). Teraz też można powiedzieć, że oficjalna jest przynależność do G-Unit Kidd Kidda, ponieważ pojawia się on na okładce EP. Tracklistę, cover oraz link do zakupu "The Beauty Of The Independence" możecie sprawdzić w rozwinięciu newsa.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-06-11 21:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 6)

Kultowa rapowa supergrupa G-Unit wraca w potężnym natarciu. Po zremixowaniu nowego kawałka Drake'a przyszedł czas na kolejną nowość. Tym razem Fifty z nowymi-starymi kolegami wzieli na warsztat numer "Ordinary Nigga" wykonywany w orginale przez duet Trey Songz & Young Jeezy.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-06-05 13:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 4)

Dopiero co pisaliśmy Wam o pojednaniu reprezentantów składu G-Unit, a już teraz 50 Cent zapowiedział, że jeszcze w tym roku pojawi się ich wspólny album. Niedawno swoją premierę miała solowa płyta Curtisa pt. "Animal Ambition", ale reprezentant Nowego Jorku zdradził, że trzeci studyjny album grupy zostanie wydany jeszcze tego roku, a dokładnie w listopadzie. Pierwszym projektem G-Unit było bardzo dobrze przyjęte "Beg For Mercy", która była wówczas kopalnią hitów. Drugie LP składu pt. "Terminate On Sight" zebrało jednak słabe recenzję i przeszło przez środowisko hip-hopowe bez jakiegokolwiek echa. Na razie nie ma żadnych konkretów odnośnie nowego albumu, ale opublikowany został kolejny numer raperów nagrany pod bit Drake'a z utworu "0 to 100". Remix G-Unit, który został nazwany "Real Quick" możecie sprawdzić w rozwinięciu, a szczegóły dotyczące ich wspólnej pracy będą pewnie do nas napływać już niedługo. Stay Tuned. 

dodano: 2014-06-03 17:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 7)

G-Unit oficjalnie się zjednoczyło. Mimo tego, że jeszcze nie tak dawno 50 Cent wypowiadał się bardzo źle o swoich podopiecznych (nawet w naszym wywiadzie z nim) to podczas koncertu rapera na imprezie Summer Jam w Nowym Jorku doszło do pojednania się wszystkich członków słynnej grupy - co widać na powyższym zdjęciu. Miło było patrzeć, jak Lloyd Banks, Tony Yayo, Young Buck oraz 50 szaleją razem na scenie i aż chciało się wierzyć, że nie robią tego tylko dla kasy. Dodatkowo podczas występu byli oni wspomagani przez Nasa, Fabolousa, Yo Gottiego i Trey Songza. Rezurekcję G-Unit raperzy postanowili przypieczętować wspólnym numerem pt. "Nah I'm Talkin 'Bout" nagranym pod produkcję Hit Boy'a z kawałka "Grindin My Whole Life". Oprócz podstawowego członu grupy na bit wskoczył też Kidd Kidd. "Nah I'm Talkin 'Bout" oraz pełen występ 50 Centa i spółki na Summer Jam możecie sprawdzić w rozwinięciu newsa.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-13 15:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

Niedawno publikowaliśmy Wam wypowiedź Tony'ego Yayo, który stwierdził, że 50 Cent już się z nim nie trzyma, a G-Unit tak naprawdę nie istnieje. Parę ostrych słów dostało się też Lloydowi Banksowi. Teraz do komentarza ustosunkował się Fifty, mówiąc, że w ostatnim czasie nie kontaktował się z nikim z G-Unit a wypowiedzi Yayo nie mają wpływu na jego życie...

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-02-21 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Postać Tony'ego Yayo, mimo jego wieloletniej odsiadki, zawsze kojarzyliśmy z G-Unit, choćby przez wszechobecne "Free Yayo". Teraz okazuje się, że sytuacja w kolektywie, którego frontmanem jest 50 Cent nie jest tak kolorowa jak mogłoby się wydawać. Young Buck czy Game odeszli już dawno, teraz w związku z informacją o nowym dealu dystrybucyjnym G-Unit Records i rozstaniu z Shady/Aftermath o złych stosunkach wspomniał Yayo.