Trick Trick

Trick Trick

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2019-02-10 23:23 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

DJ Kayslay - Danger ft. Young Buck, Uncle Murda, Don Q, Trick Trick & Tony Yayo [Official Video]

Uliczne combo od DJ-a Kay Slaya, promującego swój najnowszy album.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-07-02 18:46 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 3)

Album zapowiadany jako "odświeżony g-funk", mający stanowić powrót do klasycznych brzmień Zachodniego Wybrzeża, ale też - patrząc po singlach - prezentujący spojrzenie Snoop Dogga na współczesny rap. Takie miało być "Coolaid" - jak jest naprawdę, możecie sprawdzić sami, odsłuchując bądź kupując najnowsze dokonanie Tha Doggfathera. Gościnnie m.in. Wiz Khalifa, Swizz Beatz, Too $hort oraz E-40.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-11 19:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 3)

Pochodzący z wydanej niedawno składanki „ShadyXV” numer „Detroit Vs. Everybody” zebrał mnóstwo pochlebnych opinii, lecz miał również jeden minus – taki mianowicie, że zmieściło się na nim jedynie czterech raperów z Motor Town (Eminem, Royce Da 5'9'', Big Sean i Danny Brown) plus śpiewająca refren Dej Loaf. Ale apetyty tych nienasyconych powinien zaspokoić oficjalny remiks rapowego hymnu Detroit, na którym swoimi umiejętnościami popisuje się... aż czternastu emcees, w tym Black Milk i Guilty Simpson. Odsłuch poniżej. 

dodano: 2014-06-02 15:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Tym razem z prezentowanym przez nas mixtapem przeniesiecie się do Detroit. Jeden z bardziej rozpoznawalnych artystów tamtejszej sceny wrzucił ostatnio w sieć najnowszy projekt. Mowa tu o trzeciej części sagi "The Godfather" przygotowanej przez 40-letniego już Trick Tricka. Materiał ten to dość spory muzyczny przekrój. Usłyszymy tu m.in. mocne trapowe granie, bardziej bujające kawałki, jak i chociażby "Devil Is A Lie" w wersji gospodarza czy samplowany numer "No Fly Zone" z gościnką Royce Da 5'9" i refrenem rodem z R&B...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-05-20 17:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)
Coś dla, rosnących ostatnio w siłę, fanów pewnego miasta w Michigan, w którym po zamknięciu zakładów General Motors, utworzyło się coś zupełnie na tę skalę niespotykanego. Miasto, które stopniowo upadało, wychowało też pokolenia muzyków, którzy starali się wyrazić atmosferę miejsca w swoich dźwiękach.

Wśród tych muzyków znalazło się np. Slum Village, którego późniejszym członkiem był Elzhi. Znalazł się wśród nich Black Milk, który ostatnio regularnie potwierdza niesamowite umiejętności. Znalazł się wśród nich Trick Trick, słabo kojarzony w Polsce raper, który w 2005 roku wydał płytę w Motown, a na singlu (swoją drogą zatytułowany "Welcome 2 Detroit) rapował z nim najsławniejszy reprezentant miasta - Eminem. Nadchodzi również nowe pokolenie. To dowód.