Tony Yayo: "50 Cent odciął się ode mnie, G-Unit już nie ma"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-02-21 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Postać Tony'ego Yayo, mimo jego wieloletniej odsiadki, zawsze kojarzyliśmy z G-Unit, choćby przez wszechobecne "Free Yayo". Teraz okazuje się, że sytuacja w kolektywie, którego frontmanem jest 50 Cent nie jest tak kolorowa jak mogłoby się wydawać. Young Buck czy Game odeszli już dawno, teraz w związku z informacją o nowym dealu dystrybucyjnym G-Unit Records i rozstaniu z Shady/Aftermath o złych stosunkach wspomniał Yayo.

"50 odciął się ode mnie, Lloyd Banks tak samo, poświęciłem życie dla G-Unit, ale jak widać życie wciąż czegoś uczy" - napisał Tony na swoim instagramie. "Za dużo stresu, obleciałem cały świat, nagrałem album, czas spróbować nowych rzeczy, G-Unit nie trzyma się już razem, pieprzyć to" - dodał Yayo, w kolejnym poście wspominając "Za dużo frajerów chce żeby tylko lizać im dupy". Co na to Fifty?

kurtis
Ciekawe, a jeszcze nie dawno koncertowali razem
mik
Co jak co, ale nikt raczej za nim płakać nie będzie
hoody
G-unot
Pis Joł
niech sobie przypomni kto mu kipł chatę, furę i biżuterię jak wyskoczył z puchy
Prawda
Przecież wiadomo że 50
Axsiu2007
Ach. Szkoda. Jestem wielkim fanem G-Unit od lat. Bardzo mnie to zaskoczyło bo niedawno jeszcze Yayo był w trasie z 50 a od dobrych kilku lat mówiło się o powrocie Game i Young Bucka. A tu takie coś :( Ale może jeszcze się dogadają i ciekawe co na to 50.
UmcRobiFestiwal
yhym to co robi w najnowszym klipie z Animal Ambition? 50 to biznesmen, nie takie cyrki juz odstawial ze swoimi przydupasami zeby cos sprzedac ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>