Shy Glizzy

Shy Glizzy

dodano: 2015-06-03 21:35 przez: Marcin Natali (komentarze: 22)

Dobrze znany wszystkim nieoficjalny szósty element hip-hopu - obsuwa - udzieliła się również magazynowi XXL, a wypatrującom tegorocznej edycji amerykańskich Młodych Wilków Freshmenów przyszło ćwiczyć cierpliwość i debatować nad tym, kto w tym roku znajdzie się w "klasie Świeżaków". Również w naszym popkillerowym gronie typowaliśmy swoich faworytów i wybieraliśmy artystów, którzy naszym zdaniem najbardziej zasłużyli na to prestiżowe wyróżnienie...

Jak oznajmił jednak przed chwilą XXL, The Wait Is Over. Miesiące przygotowań, 50 nominowanych i głosowanie publiczności za nami, znamy tegoroczną dziesiątkę!

dodano: 2014-12-09 13:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Shy Glizzy namieszał nieco na scenie tegorocznym singlem "Awwsome". Utwór ten doczekał się nawet remixu w wykonaniu prawdziwych gwiazd mainstreamu - 2Chainza i A$AP Rocky'ego. Jednak jeśli chcemy skupić się tylko i wyłącznie na solowej karierze rapera mamy właśnie świetną okazję by lepiej przyjrzeć się jego postaci, to wszystko za sprawą jego najnowszego mixtapu pt. "Law 3: Now Or Never". Materiał wygląda obiecująco już po pierwszym zerknięciu w tracklistę. Obok gospodarza widnieją takie ksywy jak Bobby Shmurda czy Migos, a jeśli dopełnimy to podkładami od Young Chopa czy Zaytovena apetyt powinien tylko wzrosnąć. Całośc to 15 kawałków (w większości solowych) utrzymanych w nowoczesnych klimatach. Raper ponoć ma spory potencjał i może zwojować na scenie dużo. Czy to prawda? Oceńcie sami słuchając tego projektu.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-30 14:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Są tutaj fani koszykówki? Może nawet ekipy Wizards? Jeśli tak to wiedzcie, że Shy Glizzy przygotował coś co może was zainteresować. Kawałek "John Wall" zwiastuje mixtape "Law 3", który już lada chwila pojawi się w sieci. Cóż więcej można powiedzieć? "I'm ballin on these niggas like I'm John Wall"!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-05-05 16:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 3)

Utwór autorstwa Nicki Minaj pt. "Chi-Raq" doczekał się już wielu remixów mniej i bardziej znanych artystów, ale dopiero teraz dostaliśmy przeróbkę naprawdę godną uwagi. Na mroczny bit Boi-1da wskoczyli ze zwrotkami Meek Mill, Shy Glizzy oraz przede wszystkim Lil' Durk, czyli reprezentant Chiraqu z krwi i kości. Członek Coke Boys w swoim wersie atakuje Tygę, który zdążył poprzez Instagram zapowiedzieć swór remix utworu, w którym można będzie usłyszeć odpowiedź. "Chi-raq" w wersji Millza, Glizzy'ego i Lil Durka możecie sprawdzić w rozwinięciu newsa.