OG Maco

OG Maco

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2017-02-07 13:47 przez: Kacper Szymański (komentarze: 0)

Reprezentant Atlanty, autor hitu "U Guessed It" zagra w środę 8 lutego w warszawskiej Miłości koncert promujący mixtape Blvk Phil Collins. To pierwsza wizyta rapera w Polsce. 

dodano: 2015-08-07 12:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Coraz więcej pojawia nam się nowych twarzy w zagranicznym rapie. Internet szybko lansuje kolejne wschodzące gwiazdki, a każda z nich pragnie jak najlepiej wykorzystać swoje 5 minut. Swoją chwile chce wykorzystać również OG Maco. W sieci pojawił się właśnie klip promujący jego mixtape "Live Life 2". 

Tagi:
dodano: 2015-06-03 21:35 przez: Marcin Natali (komentarze: 22)

Dobrze znany wszystkim nieoficjalny szósty element hip-hopu - obsuwa - udzieliła się również magazynowi XXL, a wypatrującom tegorocznej edycji amerykańskich Młodych Wilków Freshmenów przyszło ćwiczyć cierpliwość i debatować nad tym, kto w tym roku znajdzie się w "klasie Świeżaków". Również w naszym popkillerowym gronie typowaliśmy swoich faworytów i wybieraliśmy artystów, którzy naszym zdaniem najbardziej zasłużyli na to prestiżowe wyróżnienie...

Jak oznajmił jednak przed chwilą XXL, The Wait Is Over. Miesiące przygotowań, 50 nominowanych i głosowanie publiczności za nami, znamy tegoroczną dziesiątkę!