Kidd Kidd

Kidd Kidd

dodano: 2015-06-03 21:35 przez: Marcin Natali (komentarze: 22)

Dobrze znany wszystkim nieoficjalny szósty element hip-hopu - obsuwa - udzieliła się również magazynowi XXL, a wypatrującom tegorocznej edycji amerykańskich Młodych Wilków Freshmenów przyszło ćwiczyć cierpliwość i debatować nad tym, kto w tym roku znajdzie się w "klasie Świeżaków". Również w naszym popkillerowym gronie typowaliśmy swoich faworytów i wybieraliśmy artystów, którzy naszym zdaniem najbardziej zasłużyli na to prestiżowe wyróżnienie...

Jak oznajmił jednak przed chwilą XXL, The Wait Is Over. Miesiące przygotowań, 50 nominowanych i głosowanie publiczności za nami, znamy tegoroczną dziesiątkę!

video
dodano: 2014-09-06 14:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 2)

Pociąg o nazwie G-Unit ciągle prze do przodu, ale wydaje się dopiero rozpędzać do maksymalnej prędkości. Jakiś czas temu swoją premierę miało EP "The Beauty Of Independence", a teraz dostajemy promujący ten materiał klip. Video powstało do utworu "Watch Me" i oglądając to ma się wrażenie, że do rozpadu Guerilla Unit nigdy nie doszło. Cała [s]czwórka[/s] piątka robi rap z pasją, jakby cofnęli się do 2003 roku. Tutaj też powstaje pytanie; Czy Kidd Kidd pasuje do składu czy jest zbędnym elementem na siłę wciskanym wszędzie przez 50'ego? Do oceny tej sprawy oraz samego teledysku zapraszamy do sekcji komentarzy.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-08-25 13:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 6)

Po kilku miesiącach wydawania różnych remixów oraz luźnych numerów G-Unit postanowili wydać oficjalny materiał. Jest nim całkowicie niespodziewanie wydane EP "The Beauty Of The Independence". Na projekcie tym znajduje się 6 utworów, a w tym numer "Changes", o którym głośno było jeszcze przed premierą. Na nim 50 Cent komentuję jego konflikt z Dr. Dre oraz Jimmy Iovinem, którego podłożem są słuchawki (Beats by Dre oraz SMS Audio). Teraz też można powiedzieć, że oficjalna jest przynależność do G-Unit Kidd Kidda, ponieważ pojawia się on na okładce EP. Tracklistę, cover oraz link do zakupu "The Beauty Of The Independence" możecie sprawdzić w rozwinięciu newsa.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-08-19 13:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 10)

G-Unit nie zwalniają tempa. Nie ma tygodnia bez nowej ciekawostki z ich campu czy nowego utworu. Teraz w składzie wyjątkowo tylko z 50 Centem, Young Buckiem i Kidd Kiddem atakują utworem "Ahhh Shit". Mocny bit oraz charakterne zwrotki całej trójki są również refleksją sytuacji w Ferguson, o której pisaliśmy Wam przy okazji ostatniego kawałka J. Cole'a "Be Free". Całe USA patrzy na nieustanne zamieszki, strzelaniny i rozboje w owym mieście w stanie Missouri. G-Unit dołożyli swoje trzy grosze w walce z policją na bicie 808 Mafia.

dodano: 2014-06-03 17:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 7)

G-Unit oficjalnie się zjednoczyło. Mimo tego, że jeszcze nie tak dawno 50 Cent wypowiadał się bardzo źle o swoich podopiecznych (nawet w naszym wywiadzie z nim) to podczas koncertu rapera na imprezie Summer Jam w Nowym Jorku doszło do pojednania się wszystkich członków słynnej grupy - co widać na powyższym zdjęciu. Miło było patrzeć, jak Lloyd Banks, Tony Yayo, Young Buck oraz 50 szaleją razem na scenie i aż chciało się wierzyć, że nie robią tego tylko dla kasy. Dodatkowo podczas występu byli oni wspomagani przez Nasa, Fabolousa, Yo Gottiego i Trey Songza. Rezurekcję G-Unit raperzy postanowili przypieczętować wspólnym numerem pt. "Nah I'm Talkin 'Bout" nagranym pod produkcję Hit Boy'a z kawałka "Grindin My Whole Life". Oprócz podstawowego członu grupy na bit wskoczył też Kidd Kidd. "Nah I'm Talkin 'Bout" oraz pełen występ 50 Centa i spółki na Summer Jam możecie sprawdzić w rozwinięciu newsa.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-04-21 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Zgodnie z zapowiedzią, 50 Cent regularnie zalewa nas nowymi teledyskami promującymi nadchodzące 3 czerwca "Animal Ambition". Tym razem dostajemy nagrane ze wsparciem Prodigy'ego z Mobb Deep, Stylesa P oraz Kidd Kidda "Chase The Paper", które podobnie jak ostatnie single utrzymuje klimat, z którego dobrze znamy Fifciaka.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-02-17 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 10)

50 Cent - We Up (ft. Kendrick Lamar & Kidd Kidd)

50 Cent coraz mocniej przyspiesza z promocją swojego nowego albumu. Niedawno prezentowaliśmy singiel z Jeezym i Snoopem, a teraz Fiddy prezentuje nieoficjalny klip z dwoma młodszymi kolegami - Kendrickiem Lamarem i Kidd Kiddem. Ten pierwszy rzuca taką zwrotkę, że ręce same składają się do braw, a nowobogacka stylówa nie przeszkadza w odbiorze bardzo przyjemnie brzmiącej całości. Co myślicie?

dodano: 2011-12-12 13:00 przez: admin (komentarze: 12)
Ostatnie miesiące to (wg większości jego fanów) powrót Centa do formy z początków kariery. Fifty wypuszczał darmowe numery jakiś czas temu w ramach promocji napoju Street King.

Od kilku dłuższych tygodni 50 zapowiadał także nowe wydawnictwo- mixtape zatytułowany "The Big 10". I nareszcie doczekaliśmy się! Pobrać go możecie po rozwinięciu newsa.