Animal Ambition

Animal Ambition

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-05-30 19:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 3)

Już jest! Właśnie pojawił się pełny odsłuch najnowszego materiału 50 Centa. Mowa tu oczywiście o "Animal Ambition", które to zapowiadało wiele singli i przesłanek. Wg fanów ponoć Fifty wrócił do formy i trudno się nie zgodzić. Poniższy odsłuch to 11 kawałków (niestety nie usłyszymy tu dodatkowych 3, które to zamieszczone są na wersji Deluxe). Oprócz gospodarza udzielają się tu m.in. Jadakissa, Kidd Kidd, Styles P, Yo Gotti czy Trey Songz. Pełnoprawna premiera całości już 3 czerwca, cały czas można nabyć album preorderowo na portalu iTunes.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-05-08 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Nasz niedawny znajomy 50 Cent rzuca w Sieć kolejny klip promujący nadchodzące "Animal Ambition" - tym razem jest to surowy i mocno uliczny strzał z udziałem Jadakissa i Kidd Kidda.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-04-26 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

3 czerwca pojawi się nowy krążek 50 Centa, głośno zapowiadane w ostatnich miesiącach "Animal Ambition". Teraz poznaliśmy finalną tracklistę albumu...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-04-21 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Zgodnie z zapowiedzią, 50 Cent regularnie zalewa nas nowymi teledyskami promującymi nadchodzące 3 czerwca "Animal Ambition". Tym razem dostajemy nagrane ze wsparciem Prodigy'ego z Mobb Deep, Stylesa P oraz Kidd Kidda "Chase The Paper", które podobnie jak ostatnie single utrzymuje klimat, z którego dobrze znamy Fifciaka.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-04-15 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Był już "P.I.M.P.'em", teraz jest "Hustlerem". W nowym klipie promującym "Animal Ambition" Fifty zabiera nas w oldschoolową czarnobiałą stylistykę, by zaserwować numer brzmieniowo pozostający w jego starym klimacie, nie pozbawiony jednak followupów do tego, co dzieje się dziś.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-04-01 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Dzień po publikacji wersji audio i w dniu przybycia do Polski na pięciodniową wizytę 50 Cent publikuje również video do wyprodukowanego przez Dr Dre numeru "Smoke", promującego "Animal Ambition". "Smoke" to Fifciak w wersji hitowej, czy z siłą rażenia, do której nas przyzwyczaił?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-12 20:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Do "Animal Ambition", czyli kolejnego projektu 50 Centa, jeszcze trochę czasu, bo data premiery została ustalona na 3 czerwca, ale 50 nie daje o sobie zapomnieć. Teraz za pośrednictwem swojej oficjalnej strony opublikował okładkę albumu oraz zapowiedział dwa nowe utwory. Już w następna środę, czyli 18 marca trafią do nas kawałki "Hold On" oraz "Don't Worry 'Bout It", w którym gościnnie udzieli się Yo Gotti. Taki zabieg promocyjny będzie powtarzany, co tydzień do 20 maja. Szykuje się więc bardzo dużo nowej muzyki od rapera z Nowego Jorku. Oficjalny cover "Animal Ambition" możecie sprawdzić w rozwinięciu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-02-22 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

50 Cent - The Funeral (Official Music Video)

Głośno w ostatnich dniach o 50 Cencie, a on jeszcze dorzuca do kompletu nowy teledysk, promujący "Animal Ambition". Do tego trzeba przyznać, że "The Funeral" to numer w starym dobrym stylu Curtisa Jacksona.

kategorie:
dodano: 2014-02-20 20:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Najnowszy album 50 Centa, zapowiadany od dawna, a teraz pierwszy, które ukaże się po odejściu rapera z Shady/Aftermath/Interscope.

Tracklista:

na razie nieznana