Trey Songz

Trey Songz

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-12 14:51 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 2)

Po wydaniu sequela "The Documentary" Game nie zwolnił tempa. Dla swoich fanów przyszykował niemałą gratkę. 22 stycznia trafi do sklepów edycja kolekcjonerska płyty zawierająca dodatkowe utwory oraz książeczkę, w której znajdować się będą niepublikowane dotąd zdjęcia z 2005 oraz obecne. Co ma w zanadrzu Game? Np. "Do It To Ya"...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-04-01 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Dzień po publikacji wersji audio i w dniu przybycia do Polski na pięciodniową wizytę 50 Cent publikuje również video do wyprodukowanego przez Dr Dre numeru "Smoke", promującego "Animal Ambition". "Smoke" to Fifciak w wersji hitowej, czy z siłą rażenia, do której nas przyzwyczaił?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-03-31 18:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 12)

50 Cent już jutro zagości w naszym kraju, a dzisiaj dostajemy kolejny element machiny napędzającej promocję nadchodzącego albumu "Animal Ambition". W nowym singlu pt. "Smoke" 50'ego wspiera świetny Trey Songz, a co najważniejsze, produkcją kawałka zajął się sam Dr. Dre! Do tej pory dostaliśmy już bardzo dużo leaków z "Animal Ambition", ale ten wydaje się być najmocniejszym. "Smoke" możecie przesłuchać w rozwinięciu newsa.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-02-16 13:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

Premiera debiutanckiego "My Own Lane" Kid Inka miała miejsce już jakiś czas temu, ale raper z Los Angeles postanowił nie zwalniać tempa i konsekwetnie zasypuje fanów porcją nowej muzyki. Niedawno publikowaliśmy wam remix utworu "Main Chick" na którym zagościł sam LL Cool J. Teraz Ink postanowił puścić do Sieci kolejny ciekawy remix, tym razem swojego największego hitu "Show Me". Na nowej wersji utworu wyprodukowanego przez DJ'a Mustarda, oprócz Chrisa Browna pojawili się Juicy J, 2 Chainz oraz Trey Songz. "Show Me (Remix)" możecie przesłuchać w rozwinięciu.

video
dodano: 2013-07-19 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Juicy J - Bounce It (Explicit) ft. Wale, Trey Songz

Dopiero co pisaliśmy Wam o dacie premiery "Stay Trippy", które pojawi się 27 sierpnia a już możemy zaprezentować nowy singiel. I to naprawdę konkretny singiel. Wpadający w ucho melanżowy banger, idealnie na piątkowy wieczór. Czyżby Juicy J łapał drugą (albo i trzecią) młodość i wyciągał swoje solowe 5 minut w mainstreamie, po tym jak zamieszał tam na chwilę 7-8 lat temu razem z Three 6 Mafią? Bounce it!

recenzja
kategorie: R&B, Recenzje
dodano: 2013-01-18 19:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 5)

Treya Songza pamiętam jeszcze jako skromnego, 20-letniego chłopaka w luźnych ciuchach, śpiewającego na ganku przed domem, że musi mu się udać... Numer „Gotta Make It” był właśnie moim pierwszym kontaktem z muzyką tego świetnie zapowiadającego się wokalisty rodem z małego miasteczka Petersburg w stanie Virginia. Klimatyczny sampel z utworu The Ebonys, wspaniały wokal gospodarza i gościnna zwrotka Speedy’ego Gonzalesa z Chicago – Twisty – no coś pięknego…

Od tego czasu minęło 7 lat, Tremaine Neverson zdążył wydorośleć, nagrać dwie złote płyty, sprzedać ponad 2 miliony cd’s w USA i ugruntować swoją pozycję na scenie r&b. Bez wątpienia więc udało mu się wcielić w życie plan, który wyśpiewał w debiutanckim singlu, za co należą się już na wstępie duże gratulacje… Do rzeczy jednak. W zeszłym roku Trey wydał piąty w swoim dorobku album o tytule "Chapter V". Jak bardzo artysta zmienił się od debiutu i czy jest to materiał wart uwagi?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2012-12-13 14:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 6)

Young Jeezy to jeden z tych raperów, który zawodzi naprawdę rzadko, a jeśli już to robi nie jest to na tyle mocne rozczarowanie by mieć mu to za złe przez dłuższy okres. Wydając w ubiegłym roku swój kolejny long play zatytułowany "Thug Motivation 103: Hustlerz Ambition" udowodnił, że jest obecnie w czołówce mainstreamowych raperów. Tym razem Snowman rok kończy jednak mixtapem.

17 numerów, wśród gości 2 Chainz, Birdman, Trey Songz, czy YG. Bity podrzucili chociażby Warren G, Jahlil Beats, Mike Will Made It, czy też Lodi. W rozwinięciu możliwość downloadu oraz odsłuchu.

kategorie: Video dnia
dodano: 2010-06-03 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)


Trey Songz (starring: Keri Hilson) - Yo Side Of The Bed (2010)

Dlaczego: Klimatyczny numer i świetny klip pokazujący, że da się jeszcze zrobić coś z pomysłem, potrafiącego poruszyć, bez epatowania efektami specjalnymi i blueboxem. No i do kompletu piękna Keri.