stay trippy

stay trippy

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-09-03 16:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 17)

Jordan Houston, szerzej znany jako Juicy J, to na pewno postać niekonwencjonalna nawet na standardy amerykańskiego hip-hopu. Legenda południowego wybrzeża, pochodzący z Memphis były lider słynnej Three 6 Mafii, w którego żyłach płynie kodeina wydał swój trzeci studyjny album pod tytułem "Stay Trippy".

Historię Juicy'ego w przemyśle muzycznym na pewno nie można określić jako typową. W końcu niewielu raperów może poszczycić się zdobyciem Oscara. Tak właśnie, Juicy J na spółę z DJ Paulem są obok Eminema jedynymi raperami, którzy mogą poszczycić się otrzymaniem najważniejszej nagrody w Stanach Zjednoczonych. Dostali ją za znakomity utwór "It's Hard Out Here For a Pimp" do równie dobrego filmu "Hustle n Flow", ale to już materiał na całkiem inny artykuł. Dla recenzji "Stay Trippy" ważniejsze jest to, że na kilka lat po tym, po dobrych, ale mało popularnych solówkach "Chronicles of The Juice Man" oraz "Hustle Til I Die" drogi Juicy'ego i reszty składu Three 6 Mafii rozeszły się i raper z Memphis został przygarnięty do ekipy Wiza Khalify Taylor Gang. Kariera 34-letniego wówczas fana strip clubów oraz narkotyków nabrała rozpędu i 3 lata po tym Juicy stał się jednym z najgorętszych raperów na scenie, a "Stay Trippy" jednym z najbardziej wyczekiwanych albumów 2013 roku. 

video
dodano: 2013-07-19 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Juicy J - Bounce It (Explicit) ft. Wale, Trey Songz

Dopiero co pisaliśmy Wam o dacie premiery "Stay Trippy", które pojawi się 27 sierpnia a już możemy zaprezentować nowy singiel. I to naprawdę konkretny singiel. Wpadający w ucho melanżowy banger, idealnie na piątkowy wieczór. Czyżby Juicy J łapał drugą (albo i trzecią) młodość i wyciągał swoje solowe 5 minut w mainstreamie, po tym jak zamieszał tam na chwilę 7-8 lat temu razem z Three 6 Mafią? Bounce it!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2013-07-17 12:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 4)
Juicy J

Juicy J, były członek legendarnej grupy Three Six Mafia, ujawnił oficjalną datę premiery albumu "Stay Trippy". Niecierpliwie wyczekiwany przez fanów materiał od rapera z Memphis zostanie wydany 27 sierpnia.  Na ten sam dzień zapowiedziane są również inne ważne wydawnictwa, czyli "Kiss Land" The Weeknda i "Hall Of Fame" Big Seana. Wychodzi na to, że będziemy mieli podobną sytuację do tej, która miała miejsce 18 czerwca, gdy jednego dnia dostarczono nam albumy od Kanye Westa,  J.Cole'a oraz Mac Millera.