50 Cent feat. Trey Songz "Smoke" - nowy singiel wyprodukowany przez Dr. Dre!

50 Cent już jutro zagości w naszym kraju, a dzisiaj dostajemy kolejny element machiny napędzającej promocję nadchodzącego albumu "Animal Ambition". W nowym singlu pt. "Smoke" 50'ego wspiera świetny Trey Songz, a co najważniejsze, produkcją kawałka zajął się sam Dr. Dre! Do tej pory dostaliśmy już bardzo dużo leaków z "Animal Ambition", ale ten wydaje się być najmocniejszym. "Smoke" możecie przesłuchać w rozwinięciu newsa.

 

reklama
adi760
Ku*** Popkiller ogarnijcie się już. Redaktorzy, którzy nagminnie nadużywają angielskich słów, gdzie w j. polskim są zamienniki. Leak = wyciek.
Mateusz Natali

A komentatorzy sportowi nie mówią np. o futbolu, kornerach czy ofsajdach? :) Swoją drogą nie zawsze stricte polskie słowa dobrze oddają kontekst, tak jak mixtape'y nie są już kasetami z dj'skim mixem tak leak często jest celowy i kontrolowany, jedynie pozbawiony całej promocyjnej machiny, więc słowo wyciek też nie zawsze zastąpi to oddając odpowiedni sens.

Tekka
Yaaarrra ! zgadzam sie z Matim ;d
r44
Dokładnie Mateusz. Poza tym co jest złego w używaniu angielskich słów, które powstały dokładnie po to, żeby oddać konkretną rzecz. Po co krążyć i wymyślać spolszczenia, skoro są gotowe słowa, typu leak właśnie.
adi760
Skoro znalezienie zamiennika jest aż tak trudne, to spolszczajcie angielskie słowa. Np. tak było ze słowem developer, teraz pisze się deweloper. Leak jest po prostu błędne, skoro wymowa nie zgadza się z pisownią. Szanuję popkillera i redaktorów, ale po prostu wkurza mnie jak wszyscy pchają wszędzie wyrazy z angielszczyzny, a gówno by wydukali w prawdziwym życiu (nie tyczy się Mateusza), ale można być fajnym przez moment. Ludzie szanujmy nasz język.
Aaa
Bit brzmi jak żart.
:/
Zobaczyłem nius i się podjarałem, sprawdziłem numer, i dziękuję. Najsłabszy jak do tej pory singiel.
Rexus
Nie dziwię się, że Dr Dre nie wydaje Detoxu, z takimi bitami to byłaby totalna klapa :D Widać, Dr. Dre bez pomagierów typu Scott Storch, Mike Elizondo czy MEl-Man nie potrafi zrobić bitu z porządnych pierdolnięciem i okazuje się, że jest zwykłym średniakiem
beeat
Fakt bit nie jest na poziomie dre ale to nie oznacza że nie potrafi już ich dobrze robić
kok
Widać, Dr. Dre bez pomagierów typu Scott Storch, Mike Elizondo czy MEl-Man nie potrafi zrobić bitu z porządnych pierdolnięciem i okazuje się, że jest zwykłym średniakiem
eastzfromlbc
Dre odpowiada tylko za zmixowanie całośći, beat wyszedł spod ręki Dawaun Parkera.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>