50 Cent feat. Trey Songz "Smoke" (prod. Dr. Dre) - teledysk

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-04-01 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Dzień po publikacji wersji audio i w dniu przybycia do Polski na pięciodniową wizytę 50 Cent publikuje również video do wyprodukowanego przez Dr Dre numeru "Smoke", promującego "Animal Ambition". "Smoke" to Fifciak w wersji hitowej, czy z siłą rażenia, do której nas przyzwyczaił?

50 Cent - Smoke (Explicit) ft. Trey Songz

reklama
To_Nie_Bad_Trip
Odnisłem wrażenie ,że ten typek w żółtej bluzie który byja się w tym klubie to Szpilka. Ps. Fifty pochwalił go za poprzednią walkę
To_Nie_Bad_Trip
a w 2:10 jakby Obama :)
deva
teledysk 50 centa bez 50 centa
Maquiavello
Jak dla mnie teledysk średni, fabuła - jakaś jest, ale to co wyszło z tego (podejrzewam, że budżet mały nie był) to żart, w sam raz na 1 Kwietnia. Uważam, że akcja wygląda tandetnie, aktorzy się nie postarali. Uważam, że utwór jest o wiele lepiej wyprodukowany niż ekranizacja do niego. No i główna bohaterka... której atutem jest duża dupa, wyolbrzymiona przez perspektywę. Nie słuchałem 50centa od kilku lat, jakoś straciłem zainteresowanie, z ciekawości teraz puściłem ten kawałek, chcąc sprawdzić jak wygląda sytuacja. Trochę się zawiodłem.
mik
to jest tylko promocyjny teledysk, oryginalny ma się pojawić wkrótce /PhillyCustoms/status/451093094881316865 - twitter.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>