Cool&Dre

Cool&Dre

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-12 14:51 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 2)

Po wydaniu sequela "The Documentary" Game nie zwolnił tempa. Dla swoich fanów przyszykował niemałą gratkę. 22 stycznia trafi do sklepów edycja kolekcjonerska płyty zawierająca dodatkowe utwory oraz książeczkę, w której znajdować się będą niepublikowane dotąd zdjęcia z 2005 oraz obecne. Co ma w zanadrzu Game? Np. "Do It To Ya"...

dodano: 2011-07-29 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 15)
Kilka ostatnich kontaktów z muzyką Game'a było sporymi rozczarowaniami. Efekt w stosunku do możliwości, które potwierdzał już wiele razy wydawał się mizerny. Im bliżej jednak płyty tym kawałki Gracza lepsze. "Pot Of Gold" przez chwilę było naszym dzisiejszym Video Dnia, choć ostatecznie doszliśmy do wniosku, że Rafi z Guralem i Shellerem spisali się lepiej! Teraz możecie sprawdzić świeżutki jeszcze numer "Infrared" na bice Cool&Dre, który jest moim zdaniem oczywistym kandydatem do tego miejsca, jeśli zostanie zobrazowany klipem.

Chyba wszyscy są zgodni w tym, że sztuczne rozpętywanie beefów i promowanie albumu i swojej osoby w sposób tak nachalny nie jest niczym przekonującym. Jayceon Taylor ma jednak również inne argumenty.