Juvenile

Juvenile

recenzja
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2019-08-24 15:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 1)

Amerykański hip-hop AD 2019 wystartował tempem raczej ślimaczym, albumów zatrzymujących uwagę na dłużej wcale nie ma aż tak wiele, dlatego błędem byłoby przegapienie czegokolwiek, co wychodzi przed szereg. A czymś takim, nieco niespodziewanie, jest „Just Another Gangsta”, wspólny album Birdmana i Juvenile’a.

video
dodano: 2016-11-08 14:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Nie jest tajemnicą, że jeden z najjaśniejszych młodych talentów rodem z Bay Area, czyli Nef The Pharaoh jest wielkim fanem legendarnych grup Hot Boys i Big Tymers. Dał się od tej strony poznać za sprawą swojego największego hitu "Big Tymin'", w którym salutuję m.in. Juvenile'owi, Weezy'emu, Mannie Freshowi. Teraz udało mu się spełnić jedno z marzeń, ponieważ nagrał numer z samym Juvenilem! Świetne "Put You On" doczekało się również klipu. 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-11-13 15:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 1)

"Slim and Baby, that’s my uncles/ Man, I’m glad they brought me back/ And then Weezy, that’s my brother/ F**k with him, you gon’ get wacked" - rapuje Juvenile w swoim pierwszym numerze po niedawnym powrocie w szeregi Cash Money Records, udowadniając, że stare konflikty zostały zażegnane. "Sho Me Love", z refrenem Drake'a i bitem od London On Da Track, pojawi się na kompilacji "Rich Gang 2", a przesłuchacie go w rozwinięciu. Myślicie, że weteran z Nowego Orleanu odzyska dawną świetność?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-10-30 18:30 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 1)

Jeszcze niedawno wydawało się to mało prawdopodobne. A jednak! W wywiadzie dla MTV News Juvenile oznajmił wszem i wobec, że już niebawem ponownie wstąpi w szeregi Cash Money Records. "Wszystko jest już zapięte na ostatni guzik. Przed kilkoma dniami podpisałem umowę, wracam do wytwórni" - mówi raper... 

recenzja
dodano: 2014-02-14 17:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 4)

Gdyby spytać się słuchaczy, która płyta Cash Money rozeszła się w największej liczbie egzemplarzy, wielu odpowiedziałoby: "Pewnie Tha Carter III Weezy'ego". Nie. Imperium Birdmana ma w swoim katalogu coś, co podobało się ludziom bardziej niż najchętniej słuchana pozycja Lil Wayne'a. Jest to właśnie dzisiejszy "Klasyk Na Weekend". Przed Wami trzeci krążek pochodzącego z Nowego Orleanu Juvenile'a, "400 Degreez". Zapraszam.

dodano: 2012-10-28 16:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Reprezentujący Nowy Orlean bohater jednego z odcinków naszej "Świeżej Krwi" MC Dee-1 niedawno wypuścił swój najnowszy projekt "The Focus Tape". To pierwsze od czasu zeszłorocznego, świetnego "I Hope They Hear Me Vol. 2" wydawnictwo rapera, a konsekwentnie podsycane w ciągu tego czasu apetyty każą nam spodziewać się porcji naprawdę solidnego rapu.

Na "The Focus Tape" znajdziecie, wyłączając skity Manniego Fresha, 20 nowych utworów na oryginalnych bitach. Gościnnie na mikrofonie gospodarza wspomogli natomiast m.in. tacy MC's jak Killer Mike, Rapper Big Pooh, Juvenile, Murs, Tabi Bonney czy Lecrae (parę ad-libsów dorzucił też sam Mos Def aka Yasiin Bey). W rozwinięciu odsłuch i download całości, jak i 3 klipy promujące wydawnictwo.