Hot Boys

Hot Boys

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-07 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Saga z Lil Wayne'em zdaje się nie mieć końca, a wygląda na to, że to nie koniec problemów Cash Money. Wielokrotnie słychać było o narzekaniach producentów, którzy nie otrzymali wynagrodzenia za hity wyprodukowane dla stajni Birdmana, tym razem jednak sprawę w sądzie założył jeden z raperów, którzy pomagali zbudować potęgę labelu pod koniec lat '90...

recenzja
dodano: 2014-02-14 17:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 4)

Gdyby spytać się słuchaczy, która płyta Cash Money rozeszła się w największej liczbie egzemplarzy, wielu odpowiedziałoby: "Pewnie Tha Carter III Weezy'ego". Nie. Imperium Birdmana ma w swoim katalogu coś, co podobało się ludziom bardziej niż najchętniej słuchana pozycja Lil Wayne'a. Jest to właśnie dzisiejszy "Klasyk Na Weekend". Przed Wami trzeci krążek pochodzącego z Nowego Orleanu Juvenile'a, "400 Degreez". Zapraszam.

video
dodano: 2012-12-15 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Turk (Original Hot Boy) - ReUnited Wit Da Block (Official Video)

Lil Wayne, Juvenile, B.G. i ten czwarty - Turk. Ci panowie tworzyli kiedyś kolektyw Hot Boys, któremu udało się ponad dekadę temu namieszać w mainstreamie. Po kilkuletniej odsiadce Turk wraca do gry a oto jego pierwszy singiel, zapowiadający album "Blame It On The System".

Tagi: