Turk

Turk

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-07 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Saga z Lil Wayne'em zdaje się nie mieć końca, a wygląda na to, że to nie koniec problemów Cash Money. Wielokrotnie słychać było o narzekaniach producentów, którzy nie otrzymali wynagrodzenia za hity wyprodukowane dla stajni Birdmana, tym razem jednak sprawę w sądzie założył jeden z raperów, którzy pomagali zbudować potęgę labelu pod koniec lat '90...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2013-05-25 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Po wyjściu na wolność po dziewięcioletniej odsiadce widać po Turku głód nagrywek. Członek legendarnych Hot Boys (razem z Lil Wayne'em, B.G. i Juvenile'em) i zdobywca Złotej Płyty za solowy debiut w 2001 roku dopiero co puścił jeden darmowy mixtape "Blame It On The System" a już atakuje kolejnym. "Louisianimalz" to 22 numery, w których poza gospodarzem pojawiają się właśnie Hot Boysi czy Dee-1.

dodano: 2013-04-22 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Turk - Reckless [Official Video]

Turk zbiera się do premiery swojego nowego projektu zatytułowanego "Blame It On The System". Na tym dziwacznym bicie w którym sampel kojarzy się z Antem, perkusja z UGK, a bas z Clamsem Casino serwuje sporą porcję dobrze napisanych tekstów. Wreszcie rzeczywiście treściwych, a nie treść pozorujących. No i do tego flow, lekko skrzeczące w stylu Cee-Lo, ale w połączeniu z klipem i całokształem, który otrzymuje odbiorca, naprawdę hipnotyzujące. Sprawdźcie.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-02-08 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Pamiętacie Hot Boys? Turk niedawno skończył odsiadkę a teraz łączy siły z B.G. w nowym singlu z mixtape'u "Blame It On The System", który ukaże się 22 lutego.

video
dodano: 2012-12-15 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Turk (Original Hot Boy) - ReUnited Wit Da Block (Official Video)

Lil Wayne, Juvenile, B.G. i ten czwarty - Turk. Ci panowie tworzyli kiedyś kolektyw Hot Boys, któremu udało się ponad dekadę temu namieszać w mainstreamie. Po kilkuletniej odsiadce Turk wraca do gry a oto jego pierwszy singiel, zapowiadający album "Blame It On The System".

Tagi: