Rich Gang

Rich Gang

dodano: 2015-02-27 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Wygląda na to, że za chwilę Birdman zostanie z samym Young Thugiem... O przejściach z Lil Wayne'em, Tygą, zagrywce Drake'a czy ostentacyjnym zachowaniu Nicki Minaj już pisaliśmy, podobnie jak o pozwie ze strony Turka. Teraz do listy raperów stających po drugiej stronie barykady niż Cash Money wydaje się dołącząć Rich Homie Quan...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-11-13 15:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 1)

"Slim and Baby, that’s my uncles/ Man, I’m glad they brought me back/ And then Weezy, that’s my brother/ F**k with him, you gon’ get wacked" - rapuje Juvenile w swoim pierwszym numerze po niedawnym powrocie w szeregi Cash Money Records, udowadniając, że stare konflikty zostały zażegnane. "Sho Me Love", z refrenem Drake'a i bitem od London On Da Track, pojawi się na kompilacji "Rich Gang 2", a przesłuchacie go w rozwinięciu. Myślicie, że weteran z Nowego Orleanu odzyska dawną świetność?

video
dodano: 2014-11-01 14:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

O obozie Cash Money ostatnimi czasy bywało głośno i to niekoniecznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Wśród wszelkich informacji otrzymaliśmy jednak również dawkę muzyki, a konkretnie w postaci klipu promującego mixtape sygnowany logiem labelu. Mowa tu o numerze "Milk Marie", który to jest solówką Rich Homie Quana z materiału Rich Gang (Bridman, Young Thug, Rich Homie Quan) "Tha Tour part 1".

kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-10-20 14:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Gorące kobiety, luksusowa willa, fruwające dolary... to wszystko w nowym wideoklipie od Rich Gangu, nagranego wraz z reprezentantami Atlanty - Young Thugiem oraz Rich Homie Quanem. Numer "Freestyle" możecie kojarzyć z mixtape'u Rich Gang: The Tour pt.1, wydanego pod koniec września. Kilka dni temu ukazał sie także singiel "Take Kare", zapowiadający kolejny collabo album od Rich Gangu, o którym pisaliśmy już wcześniej. Sprawdzajcie klip w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-09-30 13:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 1)

Popularność Rich Homie Quana i Young Thuga ostatnimi czasy wzrosła bardzo mocno w bardzo szybkim tempie. Częstotliwość wypuszczanych przez nich utworów przypomina dokonania Gucciego Mane'a i aż dziw bierze, że nie boją się tego, że ich muzyka słuchaczom się po prostu znudzi. W każdym bądź razie super duet z Atlanty pod przewodnictwem Birdmana i pod szyldem jego grupy Rich Gang wydaje nowy mixtape. Jest nim "Rich Gang: The Tour pt. 1" i zawiera on 20 premierowych kawałkow od Thuggera i Quana. Mixtape możecie przesłuchać lub pobrać w rozwinięciu newsa.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-07-06 12:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 2)

Rich Gang - Lifestyle ft. Young Thug, Rich Homie Quan

Rich Gang wypuścił swój debiutancki album w zeszłym roku, a niedawno Birdman z jego ekipą powrócili z nowym utworem. Ostatni singiel Rich Gangu "Lifestyle", którego produkcją zajął się London On Da Track doczekał się teledysku. W utworze gościnnie usłyszeć możemy dwóch artystów z nowej muzycznej sceny Atlanty - Young Thug'a oraz Rich Homie Quana. Klip został wyreżyserowany przez Be El Be, opróćz głównych artystów, pojawiają się w nim takie postaci jak Birdman, Mack Maine, czy Soulja Boy.

dodano: 2014-03-16 16:30 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Young Thug, czyli właściciel jednej z najgorętszych ksywek ostatnich miesięcy, w końcu wyjaśnił pod jakim szyldem będzie wydawać swoje następne projekty. Po licznych spekulacjach i plotkach pewne już jest, że Thugga został członkiem wytwórni Cash Money Birdmana...