NLE Choppa

NLE Choppa

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-07-09 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Rok temu pisaliśmy wam recenzję debiutanckiego albumu tego zaledwie 19-letniego rapera z Memphis, a ostatnio otrzymał on od Was nagrodę Odkrycia Roku na gali Popkillery 2021 - za co podziękował w specjalnie nagranym video. Teraz artysta zdradza, że planuje zakończyć rapową karierę i spróbować się w innym zawodzie, którego wybór może bardzo zaskakiwać.

Tagi:
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2020-11-30 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Rok temu do internetu wyciekł filmik z koncertu Famous Dexa, na którym raper dostał ataku padaczki od zbyt dużej ilości spożytego leanu. Reprezentant Chicago nigdy nie krył się ze swoją sympatią do purple dranku, jednak po jego aktywności w social mediach można wywnioskować, że narkotyki zdominowały jego życie, co przełożyło się na jakość wypuszczanej muzyki. Jego sytuację skomentował NLE Choppa, który skrytykował wytwórnię Dexa za całkowitą bierność,

kategorie:
dodano: 2020-08-21 14:03 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Długo wyczekiwany, debiutancki album jednego z najlepiej zapowiadających się raperów młodego pokolenia. Pochodzący z Memphis NLE Choppa zaprosił do współudziału w nim m.in: Roddy Richa, Chief Keefa, Lil Baby'ego, czy tegoroczną Freshmankę - Mulatto.

SPRAWDŹ RESZTĘ SIERPNIOWYCH PREMIER.

Tracklista:

Tagi:
dodano: 2020-08-06 14:30 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 10)

NLE Choppa to powiew świeżości. 1 listopada skończy dopiero 18 lat, a już teraz swoją charyzmą i pewnością siebie udowadnia, że z każdym miesiącem, coraz mocniej zaznacza swoją obecność wśród prawdziwych tuzów tej branży. Urodzony i wychowany w południowo-wschodnim Memphis, w rejonach nie cieszących się dobrą sławą. Grając w kosza widział wszystko, co najgorsze, sam nieraz będąc w samym centrum tych wydarzeń. Wystarczy wspomnieć, że to pobyt w areszcie dla nieletnich sprawił, że jak sam mówi, otworzył oczy i postanowił brać muzykę na poważnie.

Dzięki uprzejmości Warner Music Poland, mieliśmy okazję sprawdzić jak zaprezentował się jeden z najgorętszych debiutantów tego roku i w przeddzień premiery jego pierwszego studyjnego albumu "Top Shotta", mamy dla was tekst, który wam nieco o tym krążku opowie.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-01-18 13:32 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 1)

Po ogromnym sukcesie "Shotta Flow", NLE Choppa prezentuje nam swoją pierwszą solową EP.'

Tagi: