NLE Choppa

NLE Choppa

kategorie:
dodano: 2020-08-21 14:03 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Długo wyczekiwany, debiutancki album jednego z najlepiej zapowiadających się raperów młodego pokolenia. Pochodzący z Memphis NLE Choppa zaprosił do współudziału w nim m.in: Roddy Richa, Chief Keefa, Lil Baby'ego, czy tegoroczną Freshmankę - Mulatto.

SPRAWDŹ RESZTĘ SIERPNIOWYCH PREMIER.

Tracklista:

Tagi:
dodano: 2020-08-06 14:30 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 10)

NLE Choppa to powiew świeżości. 1 listopada skończy dopiero 18 lat, a już teraz swoją charyzmą i pewnością siebie udowadnia, że z każdym miesiącem, coraz mocniej zaznacza swoją obecność wśród prawdziwych tuzów tej branży. Urodzony i wychowany w południowo-wschodnim Memphis, w rejonach nie cieszących się dobrą sławą. Grając w kosza widział wszystko, co najgorsze, sam nieraz będąc w samym centrum tych wydarzeń. Wystarczy wspomnieć, że to pobyt w areszcie dla nieletnich sprawił, że jak sam mówi, otworzył oczy i postanowił brać muzykę na poważnie.

Dzięki uprzejmości Warner Music Poland, mieliśmy okazję sprawdzić jak zaprezentował się jeden z najgorętszych debiutantów tego roku i w przeddzień premiery jego pierwszego studyjnego albumu "Top Shotta", mamy dla was tekst, który wam nieco o tym krążku opowie.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-01-18 13:32 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 1)

Po ogromnym sukcesie "Shotta Flow", NLE Choppa prezentuje nam swoją pierwszą solową EP.'

Tagi: