NLE Choppa gościnnie na płycie Malika Montany!

kategorie: Polska, USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2023-02-05 15:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Malik Montana nadciąga z pierwszym od 4 lat solowym albumem pt "Adwokat Diabła" i stopniowo odkrywa kolejne karty. Dziś dowiedzieliśmy się, że gościnnie na płycie pojawił się NLE Choppa!

Młoda gwiazda z Memphis to jeden z najciekawszych i najbardziej wyrazistych nowych graczy na scenie - zresztą doceniliście go także Wy, bo w 2020 roku wygrał nagrodę Odkrycia Roku USA na gali Popkillery, którą odebrał w ubiegłym roku na warszawskim koncercie. Pozostaje czekać na to, co pokaże na featuringu u Malika, ale może być to mocna zwrotka! Poniżej próbka możliwości Choppy.

NLE Choppa - Final Warning (Official Video)

BarteQH
no i gites
15Rachel
a kiedy numer z Fivio?
Krul99
Chopper sztos
Memphis Horrorcore
Co do Malika to się nie wypowiem bo trawię tego co robi a co do tego NLE Choppa też się nie będę tutaj rozpisywał bo po co autor tego newsa i nie tylko jest i są fani tego młodego dla innych rapera dla mnie taka ciekawostka z Memphis kiedyś tutaj wymieniłem co to dla mnie jest Memphis ale na pewno nie jest ten młody co z tego że jest z stąd po 1 wygląda jak real OG hahahaha po 2 w latach 90 i na początku XX wieku były takie ekipy jak i raperzy/ki właśnie z Memphis np. Snubnoze(nieistniejący już duet: Guice,Eli)przy którym ten cały wasz NLE Choppa wygląda jak młody chłopczyk który boi się że ktoś za chwilę do niego podejdzie i wiadomo o co chodzi i na koniec tego komentarza to jest moje osobiste zdanie na temat tego młodo człowieka z Memphis tyle w temacie ludzie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>