Malik Montana odpala preorder i nowy singiel z "Adwokata Diabła"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2023-01-27 16:56 przez: Kamil Wnęk (komentarze: 5)

W 2019 roku Malik Montana wydał swój ostatni album pt. "Import/Export", w tym roku powraca z nowym projektem "Adwokat Diabła".

Nad nowym albumem Malik pracował z topowymi polskimi jak i europejskimi producentami, a na trackliście nie zabraknie krajowych oraz międzykrajowych kooperacji - zapewne wskazówką do nich mogą być zdjęcia ze studia, którymi Malik dzielił się na swoim Instagramie.

"Adwokat Diabła" dostępny jest na stronie gm2l.co w dwóch wersjach:

- Standard Box w cenie 249,99zł
- Premium Box w cenie 449,99zł

Obecnie nie wiadomo jakie dodatki będą dołączane do preorderu, natomiast po znakach zapytania możemy liczyć na całkiem sporą ilość.

 

Malik Montana x Szamz - OMDB (Official Video)

Tagi: 

cbacrew
Mordo, powiem krótko, jeśli mówisz płynnie w 3 językach, masz pieniążki od mamusi na naukę i podróże po stanach a kończysz jako polski raperzyna to jesteś nieudacznikiem. No ale w sumie ciężko kopiować niemieckie patenty w niemczech. Dziękuje, do widzenia.
Niedziela
250 zł za to gówno? Bo prawdziwym rapem tego nazwać nie można. Lepiej radzę posłuchać nowego albumu Lil Yachty - Let's start here albo Trippie Redd - Mansion Musik.
Anonim
Mówisz że to nie jest rap a sugerujesz idetyczne gówno tyle że po angielsku nieźle
cbacrew
O czym ty człowieku mówisz nawet jak nie każdemu się to spodoba to obaj mają pomysł na siebie, nawet jeśli chujowy to jest w tym chociaż odrobina oryginalności a malika pomysł na siebie to skopiować co teraz modne w niemczech i elo. Lil yachty nie lubię ale ten album to chyba nie miał być rapowy swoją drogą.
Blis
Ojezu bit morderca ale nawijka tragiczna. Nic nie siedzi, totalnie nic..

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>