Malik Montana i M Huncho razem w singlu "By Any Means"

video
dodano: 2022-11-11 21:56 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 1)

Otrzymaliśmy kolejną mocną międzynarodową współpracę od Malika Montany - tym razem skrzyżował on mikrofony z brytyjskim raperem M Huncho na bicie Orio.

Oto, co pisaliśmy na temat M Huncho, gdy pojawiła się pierwsza informacja o tym collabo:

"M Huncho, to niezwykle barwny (mimo iż zamaskowany) raper z przedmieść północnego Londynu. Popularność zyskał w 2017 roku dzięki występowi w serii "Mad About Bars" autorstwa Mixtape Madness. W ciągu tego roku zdążył wydać swoją pierwszą studyjną EP "Get Out", a następnie - bardzo viralowy jak na tamte czasy - singiel "Mediocre".

W następnym roku (2018) uraczył słuchaczy kolejną EP "48 Hours". Obie EP przyjęły się znakomicie, ale nie tak jak następny utwór, w którym wziął gościnny udział. Mowa tu o udziale wraz z Gunną i Nafe Smallzem w utworze "Broken Homes"  autorstwa producenta The Plug, z którym Malik Montana równiez współpracował (przy singlu Jetlag). Od 2018 roku, wydał trzy albumy "Utopia" (ten album to mój osobisty faworyt, totalny banger), "Huncholini The 1st" (album znajdował się na piątym miejscu list w UK) oraz "Chasing Euphoria". Aktualnie podpisany jest z sublabelem Island, będącym częścią wytwórni-matki Universal Music."

MALIK MONTANA x ORIO x M HUNCHO - By Any Means (Official Video)

rapstory
panie mateuszu, ile jeszcze popkiller bedzie sie błaźnił, promujac takie cos..

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>