Malik Montana łączy siły z M Huncho - wkrótce wspólny utwór!

Malik Montana swoimi frapującymi ruchami muzycznymi (i nie tylko muzycznymi) udowodniał wielokrotnie, iż nie bez powodu jest jednym z topowych artystów w naszym kraju. 

Żeby wspomnieć tylko akcje takie jak: Klip z Sofiane z "Le Meurice" - czyli najdroższego penthouse'u w Paryżu; wspólna sesja w studio z Headie One'm; utwory z trzema członkami hamburskiej ekipy 187 Strassenbande (Bonez MC, LX, Maxwell); czy klipy w realizacji uznanego reżysera Williama Thomasa. To tylko niektóre z większych muzycznych dokonań założyciela GM2L.

Do grona większych muzycznych działań Montany, dołączy wspólny numer z M Huncho. Kim jest ten zamaskowany raper? Już śpieszę z wytłumaczeniem.

M Huncho, to niezwykle barwny (mimo iż zamaskowany) raper z przedmieść północnego Londynu. Popularność zyskał w 2017 roku dzięki występowi w serii "Mad About Bars" autorstwa Mixtape Madness. W ciągu tego roku zdążył wydać swoją pierwszą studyjną EP "Get Out", a następnie - bardzo viralowy jak na tamte czasy - singiel "Mediocre".

W następnym roku (2018) uraczył słuchaczy kolejną EP "48 Hours". Obie EP przyjęły się znakomicie, ale nie tak jak następny utwór, w którym wziął gościnny udział. Mowa tu o udziale wraz z Gunną i Nafe Smallzem w utworze "Broken Homes"  autorstwa producenta The Plug, z którym Malik Montana równiez współpracował (przy singlu Jetlag). Od 2018 roku, wydał trzy albumy "Utopia" (ten album to mój osobisty faworyt, totalny banger), "Huncholini The 1st" (album znajdował się na piątym miejscu list w UK) oraz "Chasing Euphoria". Aktualnie podpisany jest z sublabelem Island, będącym częścią wytwórni-matki Universal Music.

Imponują mi ruchy Malika, a Wam? Jak zapatrujecie się na taką współpracę?

Poniżej snippet oraz najciekawsze według mnie utwory od Huncho.

Anonim
Propsy dla Malika, a "obrońcy" hip hopu niech się dalej tasują pod dukanie Kafarów itp
Lil sqqa
Nie myl pojęć kafary nizioły tpsy to nie hip hop tylko patologia, hip hop to 2pac, big L, nas, czy dr dre
Anonim
Imponują wam ruchy Malika? Nie bo każdy myślący człowiek wie że za wszystkim przemawia kasa a nie jego skile czy popularność. Jak posmarujesz to prawie każdy ci się dogra.
Anonim
Kilp z Sofiane na którym Sofiane wygląda jakby był tam za karę xd
Nasty Nas
Zapomnieliście dodać ze Malik ma tez kawałek z Fivio Foreign
Anonim
Jak na razie to udaje że ma bo coś tam niby grali a do dziś ten numer nie wyszedł.
Ruchy?
Największe ruchy muzyczne? Nie bądźcie śmieszni, to są ruchy ale marketingowe, czy imponujace niech każdy już sobie sam przemyśli
Szus szus
Ciekawe co na to Grande. M Huncho to jego kumpel z Londynu, był nawet przy nagrywce dla lacrima z Francji

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>