Fivio Foreign i Malik Montana zagrali wspólny numer na Clout Festivalu!

video
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2022-07-14 04:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)
fot. Clout Festival

Za nami pierwszy dzień Clout Festivalu - pierwszego międzynarodowego festiwalu trapowego w Polsce. Jedną z gwiazd był dziś Nowojorczyk Fivio Foreign, w trakcie którego otrzymaliśmy nie lada niespodziankę.

Czołowy przedstawiciel NY Drillu zaprosił bowiem na scenę Malika Montanę, po czym obaj wykonali przedpremierowo wspólny numer. Na telebimach widoczne były za to skrzyżowane logówki Fivio i GM2L. Ostatnio mogliśmy zobaczyć Fivio na instastory Malika, teraz pora na muzyczne efekty. Pozostaje czekać na premierę! A ta zapewne niedługo, bo na instastories Fivio i Malika pojawiły się wspólne ujęcia z samochodu, gdzie widać było kamerę - co zapowiadać może także nadchodzący teledysk.

A dla Was mamy jeszcze jedno fajne info - dzięki pomocy Malika udało nam się złapać na krótki wywiad reprezentanta Memphis, Key Glocka. Video już niebawem na Popkillerze!

Drugiego dnia Cloutu w Warszawie wystąpią m.in. DaBaby, Jack Harlow czy A$AP Ferg. Bilety możecie jeszcze kupować tutaj.

@popkillerpl Fivio Foreign na Clout Festivalu zaprosił na scenę Malika... I zagrali premierowo wspólny numer #fivioforeign #malikmontana #cloutfestival #popkiller ♬ dźwięk oryginalny - PopkillerPL

Niedziela
Na tym słabej jakości nagraniu najwyraźniej słychać żenująco słabe wersy Malika. We współpracy z zagranicznymi gośćmi polscy raperzy zwykle starali się przynajmniej zrównać poziom, w tym przypadku Malik chyba celowo zaniżył poziom aby dać kontrast do zaproszonego Fivio, który na np. feacie u swojego ziomka Pop Smoke’a w „Showing Off Pt. 2” zjadł numer i zwykle daje mocne zwrotki. Możliwe też, że jest to normalny poziom Malika, ale tego nie wiem bo go nie słucham. Nie róbcie też z tego wydarzenia sensacji bo zagraniczni raperzy nagrywają za pieniądze z raperami z całego świata i jakoś nigdy nie słyszałem, żeby rosyjski raper stał się światową gwiazdą bo dostał feata od Lil Pump’a. Czekam na wywiad z Key Glockiem, Yellow Tape 2 to solidny album, lubiłem serię albumów Dum and Dummer z Dolphem, szkoda, że nie usłyszymy 3 części.
bazantarnia
Dum and Dummer oba sa zajebiste

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>