NLE Choppa odebrał Popkillera na koncercie w Warszawie

wydarzenie
dodano: 2022-06-20 19:34 przez: Redakcja (komentarze: 0)
fot. Konrad Welenc

Wczoraj w Warszawie swój pierwszy polski koncert zagrał NLE Choppa - na zakończenie występu raper odebrał osobiście statuetkę Popkillera za Odkrycie Roku 2020, którą wygrał w 2021 roku.

NLE Choppa bardzo entuzjastycznie zareagował na ubiegłoroczną wygraną - przygotował na galę Popkillerów specjalne video, w którym dziękował fanom za głosy, żałował, że nie może odebrać nagrody osobiście i obiecywał wspólną zabawę na europejskiej trasie. Również w niedawnych zapowiedziach występu prosił, by wszyscy, którzy na niego głosowali pojawili się w Warszawie pod sceną.

Na zakończenie występu grający z nim DJ Booker wywołał nas na scenę, a Mateusz wręczył statuetkę raperowi, który jeszcze raz podziękował polskim fanom za wsparcie.

NLE Choppa to 19-letni raper z Memphis, będący jedną z najpopularniejszych postaci nowej fali ulicznego rapu. Mimo młodego wieku ma już na koncie sporo osiągnięć - w wieku 16 lat otrzymał pierwszą Platynę za singiel "Shotta Flow", jego debiutancki album "Top Shotta" pokrył się Złotem, a przy wsparciu Warner Music założył już swój własny label, No Love Entertainment. Wczoraj w Warszawie wystąpił w ramach Lata w Plenerze organizowanego przez Winiary Bookings, przed nim swój koncert zagrał Smokepurpp a supportem byli Waima i Mattz Fresh.

@popkillerpl Statuetka wreszcie u NLE Choppy #nlechoppa #popkiller #popkillery dźwięk oryginalny - PopkillerPL

@popkillerpl NLE Choppa skończył wczoraj 19 lat! A tak dziękował Wam za nagrodę na gali Popkillery 2021 #nlechoppa #popkiller #popkillery #talent dźwięk oryginalny - PopkillerPL

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>