NBA YoungBoy vs. NLE Choppa - konflikt i przesunięta premiera

W piątek premierę miał nowy mixtape od NBA YoungBoya - "Colors". Tego samego dnia na streamy miał wjechać najnowszy materiał NLE Choppa zatytułowany "ME VS. ME". Tak się jednak nie stało. Płytę przełożono na 28 stycznia.

Jak mówi sam Choppa, stało się tak ze względu na inną ważną premierę. Chodzi o epkę "Long Live Young Dolph" od Paper Route Empire, która też pojawiła się przed weekendem. Przesunięcie daty miało być oddaniem respektu miastu Memphis i zastrzelonemu niedawno Young Dolphowi. Jednak fani mają inną teorię. Podejrzewają, że Choppa zdecydował się na zmianę z powodu premiery "Colors". Jego relacje z YoungBoy'em nie są bowiem najlepsze.

W przeciągu ostatnich tygodni YoungBoy Never Broke Again nagrał dwa kawałki: "Bring The Hook" i "Know Like I Know", w których dissuje Choppę, dostaje się też Lil Durkowi. Jakby tego było mało, po ich wypuszczeniu współpracownik YoungBoya zamieścił na Instagramie zdjęcia, na których widzimy rapera z Baton Rouge leżącego w otoczeniu pieniędzy ułożonych w konkretne napisy. Pierwsza fota pokazuje frazę "you ni**as gone die", druga "stay safe". Na samych zdjęciach nie ma żadnych sugestii, że ich treść jest wymierzona w konkretne osoby. Jednak właśnie dlatego, że pojawiły się zaraz po premierach wspomnianych już kawałków, w których miał dissować Choppę i Durka, fani są przekonani, że przekaz ze zdjęć jest kierowany właśnie do tych dwóch MC's.

W "Know Like I Know" YoungBoy skierował wersy w stronę Choppy po tym, jak ten na Insta zaprzeczył doniesieniom mówiącym o jego rzekomym pobiciu przez fana Never Broke'a. Jeśli zaś chodzi o Lil Durka, autor "Top" w "Bring The Hook" zaatakował jego osiedle O-Block, a później dolał oliwy do ognia w "Know Like I Know" po zobaczeniu instagramowej odpowiedzi Durka.

Pełna tracklisty "Colors" i "Long Live Young Dolph", wraz z okładkami, do sprawdzenia w naszym dziale Premier Płytowych.

NBA YoungBoy - Know Like I Know

Miami stick drill
2 premiery do przesłuchania. News czy jak to tam nazwać ok tylko mogliście dać inne zdjęcie Youngboy'a a nie jakieś stare na którym ma taki sam fryz jak NLE Choppa. No i ewentualnie wspomnieć że miał konflikt z Lil Durk'iem już wcześniej a dlaczego to już nie koniecznie.
Gosciu
Kogo obchodzi fryzura jakiegoś raperzyny na zdjęciu?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>