NBA YoungBoy na wolności! Raper wyszedł po 7 miesiącach za kaucją 1,5 mln $

NBA YoungBoy wreszcie wyszedł na wolność, raper spędził za kratkami w sumie 7 miesięcy. Wypuszczono go 22 października, po tym, jak sędzia stanu Luizjana przyznał mu kaucję. W komputerowej bazie osadzonych również napisano, że Kentrell D. Gaulden (prawdziwe imię i nazwisko artysty) stał się wolnym człowiekiem.

[Edit: Jednak mimo pierwszych informacji YoungBoy jeszcze przynajmniej tydzień będzie znajdował się za kratkami - aktualizacja na dole].

[Edit 2: A jednak! YoungBoy na wolności po wpłaceniu wysokiej kaucji]

Zwolniono go jednak pod pewnymi warunkami. Chłopak nie ma łatwo: musi przebywać w areszcie domowym w stanie Utah, a na kostce mieć umieszczony specjalny nadajnik monitorujący jego każdy ruch. Zabroniono mu opuszczania domu, poza tym mieszkać będzie mógł tylko z rodziną. W tym samym czasie może odwiedzać go trzech gości, wszyscy muszą być zatwierdzeni przez sędziego. Inne ograniczenia to zakaz posiadania broni i narkotyków. Raper będzie się musiał też poddawać testom na obecność niedozwolonych środków.

22-latka zatrzymano w marcu w Los Angeles po policyjnym pościgu. Okazało się, że raper podlega zaległemu nakazowi aresztowania. We wrześniu 2020 roku wykryto u niego broń i narkotyki. Nie przyznał się do stawianych mu zarzutów posiadania broni palnej i wciąż czeka na proces w sprawie. Okazuje się, że sędzia zezwolił na kaucję, bo śledczy dostarczyli niewystarczające dowody. Oficer policji Los Angeles, który zatrzymał YoungBoya, stwierdził, że Kentrell jechał z prędkością od 80 do 90 mil/h (około 128 - 144 km/h), ale według nowych zeznań było to tylko 40 mil/h (około 64km/h).

Podczas odsiadki zawodnik z Luisiany odniósł kolejny spory sukces. Jego album "Sincerely, Kentrell" zadebiutował na szczycie listy Billboard 200. We wrześniu urodziło mu się także kolejne, ósme już dziecko.

Warto zwrócić uwagę, że mimo życiowych turbulencji Youngboy odnosi imponujące sukcesy - ma 22 lat (urodziny obchodził w ubiegłym tygodniu), a na koncie 4 platynowe płyty oraz ogrom platynowych czy złotych singli. Przez 3 kolejne lata wprowadzał też swoją płytę na 1 miejsce notowania sprzedaży.

[EDIT, UPDATE: Wypłynęły zarzuty o posiadanie broni związane z aresztem w Los Angeles. YoungBoya czeka teraz co najmniej tygodniowy proces w Kalifornii a wyjście za kaucją zostało póki co zamrożone. Zatem Kentrell jeszcze chwilę poczeka z wyjściem na wolność.]

[EDIT, UPDATE 2: A jednak! Jak podają amerykańskie media YoungBoy jest już na wolności - Rolling Stone podaje, że wpłacono za niego kaucję 1,5 mln $ i wyrażono zgodę na wyjście]

YoungBoy Never Broke Again - Kickstand [Official Music Video]

Yung Yang
faktycznie to niebywały sukces narodziny kolejnego 8 dziecka.
Gnur
8 x 500plus = 4k. Sie myśli się.
Miami stick drill
I to są dobre wieści. Wgl co wy tu gadanie o platynach jak to jest król yt i nawet drake ani nikt inny nie ma tam tylu wyświetleń, 3 tracki tego typa robią na yt większe liczby niż cała polska ,,scena".
baRRap
22 lata i 8 dzieci?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>