Smokepurpp

Smokepurpp

dodano: 2022-06-30 10:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

O tym koncercie było u nas głośno - na zakończenie bowiem NLE Choppa odebrał Popkillera, którego przyznaliście mu w kategorii Odkrycie Roku USA na ubiegłorocznej gali, a potem wspomniał o tym nawet na swoich social-mediach. Ale zanim to nastąpiło... łapcie porcję zdjęć z występu Choppy oraz Smokepurppa.

dodano: 2022-06-15 20:42 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Już w niedzielę w Warszawie wystąpią dwaj reprezentanci młodego trapowego pokolenia - NLE Choppa z Memphis oraz Smokepurpp reprezentujący scenę z Florydy. Wszystko na scenie Progresji - a my mamy dla Was 2 podwójne wejściówki!

kategorie:
dodano: 2020-07-18 12:09 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

"Florida Jit" to drugi studyjny album Smokepurrpa, w większości wyprodukowany przez Ronny J'a, który jest z Purrpem niemal od początku jego muzycznej kariery. Gościnnie między innymi: Rick Ross, Denzel Curry, czy Lil Pump.

SPRAWDŹ RESZTĘ CZERWCOWYCH PREMIER

 

Tagi:
kategorie:
dodano: 2020-01-12 16:57 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

W ramach podziękowania dla fanów za fakt, że singiel "Nephew" pokrył się złotem, Smokepurrp opublikował krótki mixtape, gdzie gościnnie możemy usłyszeć Lil Pumpa, Gunnę oraz NLE Choppa.

 

Tracklista:

  1. Baguettes ft. Gunna
  2. Repeat
  3. 3-8 Hot
  4. Chandelier ft. Lil Pump
  5. Remember Me
  6. Weapon
  7. Throw Away
  8. Double ft. NLE Choppa
Tagi:
dodano: 2019-02-12 20:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 3)

W obecnych czasach, kiedy newsy zalewają nas zewsząd i często ważne informacje zostają przykryte sporą warstwą tych mniej istotnych, trzeba niezwykle się wysilić by być na bieżąco. Jako, że jesteśmy tego świadomi, wyszliśmy tej sytuacji na przekór i postanowiliśmy stworzyć comiesięczny cykl zbierający w pigułkę garść najważniejszych informacji z minionego miesiąca. Dzięki temu będziecie mogli nadrobić swoje zaległości, jak i być może przypomnieć sobie coś, o czym dawno już zapomnieliście w gąszczu coraz częstszych premier. Do dzieła!

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News, Trap
dodano: 2019-01-14 00:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Już 19 lutego po raz pierwszy w Polsce, w warszawskim klubie Progresja, wystąpi Smokepurpp, członek Gucci Gang - nowo powstałej supergrupy w skład której wchodzą również Gucci Mane oraz Lil Pump.

Tagi: