Gucci Gang: Gucci Mane, Lil Pump i Smokepurrp zakładają supergrupę!

W lineupach festiwali zdarzają się nieraz duże wpadki czy literówki - cały Internet zdążył już obśmiać Coachellę za to, że zamiast Gucci Mane'a wpisali w lineupie Gucci Gang... a wygląda na to, że tam akurat pomyłki brak!

Pionier trapu wraz z dwójką młodych kotów, Lil Pumpem znanym właśnie z hitu "Gucci Gang" i jego dobrym ziomkiem Smokepurrpem, sformował bowiem skład o takiej nazwie!

"Gucci Gang to nowa największa grupa" - oznajmił Smokepurrp na swoim Twitterze, informując o powstaniu takiego combo. Czy połączenie sił skupi się głównie na Coachelli czy też panowie dostarczą wspólny krążek? Pozostaje czekać na konkrety, na razie możemy obejrzeć wspólne wykonanie "Gucci Gang" przez Pumpa i Mane'a na rozdaniu nagród BET Hip Hop Awards 2018 (poniżej). Oraz wczorajszy klip Pumpa do numeru "Butterfly Doors", który znajdziecie w naszym dziale Video.

Sprawdź też:

Gucci Mane i T.I. sprzeczają się kto wynalazł trap

Gucci Mane "Rapoholik po przejściach" - profil

Welcome Back Gucci Mane! - utwory, od których zacząć, by poznać króla trapu (ranking)

Lil Pump Performs Gucci Gang w/ Gucci Mane! | Hip Hop Awards 2018

sdf34234
Nawijanie o Hajsie o hajsie i o hajsie i o dupach szmatach i zero wartości zero niczego ale debile się jarają ....
LIL SQQA
rzygam już tym ich rapem /trapem nudne do bólu
Anonim
smokepurrp wack, lil pump i gucci też tak trochę ale tak czasem posłuchać dla odmóżdżenia ujdzie. Nadal o wiele poziomów wyżej niż jakieś tede, quebo, żaby, szpaki i inne polskie wacki.
Anonim
Haha jak się rozumie 2 słowa po Angielsku to tak masz rację są wyżej. Tylko Gucci coś reprezentuje reszta to wacki jak te nasze
...
superkupę

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>