Big Daddy Kane szykuje dokument dla Netflixa. W nim Snoop, Eminem, Jay-Z i J.Cole

Big Daddy Kane pracuje nad filmem dokumentalnym dla Netflixa. Obok Kane'a zobaczymy w nim prawdziwe gwiazdy i legendy rapu. Jego tytuł "Paragraphs I Manifest" już sugeruje, że film będzie skupiać się na sztuce emceeingu. Wiadomo, że pojawią się w nim takie postaci, jak Jay-Z, Common, KRS-One, Doug E. Fresh, Eminem czy Snoop Dogg. Kane zamieścił na swoim Insta zdjęcie ze Snoopem, pod którym napisał: "Dziękuję Snoopowi i Lady London za bycie częścią mojego Dokumentu. Paragraphs I Manifest. Dzisiaj mówiliśmy o naprawdę wartościowych rzeczach. Naprawdę was doceniam."

Big Daddy Kane pracuje nad filmem od miesięcy. We wrześniu, także na swoim Instagramie przekazał, że J. Cole również pojawi się wśród osób biorących udział w projekcie. Podzielił się filmikiem, w którym stoi obok Cole'a i mówi o jego wpływie na hip-hop i tym, dlaczego wychowanek Jaya-Z jest tak ważnym raperem dla tej kultury. "Wielu ludzi teraz podchodzi do takich jak ja i inni [legendy rapu - przyp. red.] i mówi, jak bardzo nas szanuje, póki jeszcze tu jesteśmy, ale słuchajcie: Chcę powiedzieć, jak bardzo szanuję tego młodego brata, naprawdę" - powiedział. "Chcę temu młodemu bratu powiedzieć, że jest w tej chwili moim ulubionym MC. To jest brat, który sprawia, że czuję, że Hip-Hop ciągle żyje i jest tu na stałe, gdy słyszę, jak ten brat nawija i słucham jego muzyki. Kocham cię, bracie" - dodał.

Premiera "Paragraphs I Manifest" planowana jest na wiosnę 2022 roku. Pojawią się w nim dodatkowe komentarze między innymi Melle Mela i legendarnego producenta Rodney'a "Darkchilda" Jerkinsa.

90'S
Czekam na ten dokument od Big Daddego Kane'a, chociaż chciałbym żeby nagrał nowy album bo ostatni wydał w 98 pt.Veteranz' Day, a ostatnią produkcją jaką nagrał w 2013 był projekt Las Supper z płytą Back To The Future.
Po co?
Po co przepisujesz info z neta. Ludzie mają internet.
90'S
Dziecko nie robię tego w przeciwieństwie do ciebie mam ogólnie wiedzę na temat rapu a ty nie więc po co się pocisz tak.
Po co?
W przeciwieństwie do mnie? Widziałeś, żebym coś przepisywał z neta?
90'S
Ale skąd wiesz że przepisałem z neta widziałeś to na oczy masz dowody na to dziecko nie chce mi się już tobie dzieciaku odp nudne to się robi myśl co chcesz idź do szkoły i naucz się czegoś nowego naprawdę.
Po co?
Nauczyłem się poprawnie pisać, bo chodziłem do szkoły.
Lil sqqa
Ciekawe, wiecie może czy eminem wypuścił wywiad ponad godzinny jeżdżąc po detroit że sway'em?
Anonim
Mordko to już z jakieś 2 lata temu chyba wyszło

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>