Snoop Lion "Reincarnated" - album preview

kategorie: Audio, Dancehall, Film, News, Reggae
dodano: 2013-04-18 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)

Ilość kontrowersji związanych z przemianą Snoopa była olbrzymia. "Reincarnated" ukaże się już za niecały tydzień i będziemy mogli wiedzieć jak wygląda to w kwestii artystycznej. Zanim to jednak nastąpi dostaliśmy bardzo fajną opcję - 52 minutowy wrzucik na YT w którym na początku dostajemy trochę materiału video o przemianie Snoopa, ostatnim czasie w jego życiu, pracy nad albumem, a potem przegląd zawartości albumu.

 

BF
Get Away chyba tylko odbiega od całej płyty (ale musiało chyba być coś bardziej madżio lazerskiego ;) ) Goście z Jamajki dali radę świetny Vegas ze Snoopem na Sleng Tengu w Fruit Juice, Collie Buddz także nieźle w Smoke The Weed. Nawet numer z Miley Cyrcus fajnie siada
DBWS
Przeciesz Snoop w wywiadze powiedzał że ta płyta bedzie troche dancehall i jest . Kilka traków z tej płyta podoba ale jej nie kupie bo wole klasycznego Snoop Dogg
fanstaregosnoopa
Ten album jest zajebisty!!! Nie w całości ale są sztosy.Wspomniane wcześniej fruit juice na sleng tengu wymiata,collie też no i ten kawałek z miley to mi się wkręcił przeokrutnie.Torn apart jest też dobre,co za sekcja dęta!!! Rebel way i już dla mnie przesłuchane lighters up który chyba jest najlepszym kawałkiem z płyty.Zobaczymy co tam snoop dla nas ma jeszcze na deluxie.
Jennifer
Snoop's just madd cuz his daughter Choc wants 2 know, just like the REST of the world, who her REAL Daddy is! And WHY she is the drsaekt one in the WHOLE family? Sure, she wants to be light ..like her brothers are. He shouldn't take it out on Redbones because Boss Lady dipped off one night!
Donna
Komentarz został usunięty przez moderatora.
Rangle
Komentarz został usunięty przez moderatora.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>