Cardi B, Noname czy Solange zagrają w Polsce, a Jay Rock jednak nie...

W ostatnich dniach spadło na nas sporo koncertowych wieści - zarówno tych pozytywnych jak tych niekoniecznie... Postaramy się prześledzić je w szybkim przelocie...

Po pierwsze - Orange Warsaw Festival ogłosił pierwsze gwiazdy, wśród nich znajdą się Cardi B, Solange czy Marshmello. Jakby mało było atrakcji dla fanów kobiecego grania to Big Idea dorzuca do tego koncert Noname w Warszawie.

Po drugie - po ostatniej kanonadzie udanych koncertów agencja Follow The Step wpadła na niezależny od siebie problem. "Niestety sprawdziły się najgorsze oczekiwania i koncert Jay’a Rock’a zaplanowany na 10 lutego w Warszawie zostaje odwołany z powodu nieuniknionego nałożenia się harmonogramów Artysty. Bilety można zwracać poprzez bezpośredni kontakt z punktami sprzedaży, w których je zakupiliście. O nowej dacie wizyty Jay’a w Polsce poinformujemy wkrótce" - przeczytaliśmy w smutnym ogłoszeniu. Na pocieszenie dodamy, że już niebawem dzięki FTS Polskę odwiedzą Slowthai czy Neneh Cherry.

Po trzecie - do serii nadchodzących rapowych eventów kolejny strzał dorzuca jeszcze Fource. Wiedzieliśmy, że agencja zorganizuje niebawem Amine, Night Lovella czy mini-tour Tommy'ego Casha - do kompletu dochodzi jeszcze Madchild, członek ekipy Swollen Members.

Co tu dużo mówić - szykuje się intensywny rok.

Tagi: 

reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>