Cardi B idzie za ciosem i zapowiada nowy album

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-01-04 10:00 przez: Szymon Bielawski (komentarze: 0)

Jeżeli ktokolwiek z rapowej sceny miałby narzekać na 2018 rok, to z pewnością nie będzie to Cardi B. Raperka efektownie zadebiutowała z albumem „Invasion Of Privacy”, który nie dość, że bardzo dobrze się sprzedał, to został zapamiętany przez krytyków i uwzględniany zwykle dość wysoko w podsumowaniach (m.in. 2 miejsce wśród najlepszych albumów 2018 roku wg Billboardu).

Co więc mogła zrobić Cardi po takim roku? Ano zapowiedzieć premierę kolejnego albumu. Co prawda plotki o ukazaniu się następcy "Invasion Of Privacy", pojawiały się już jesienią, ale wygląda na to, że ktoś z otoczenia raperki uznał, że nie ma sensu podejmować ryzyka zmęczenia materiału i przełożono dalszą ofensywę na kolejny rok.

 

Kiedy w takim razie można spodziewać się nowych rzeczy od byłej partnerki Offseta? Okazuje się, że względnie niedługo, bowiem już w kwietniu, czyli w okolicach rocznicy premiery debiutanckiego albumu. Tak przynajmniej zapowiedziała Cardi podczas prowadzonej przez nią relacji live na swoim Instagramie: "Of course, it's going to be an album in 2019. Hopefully, I can get my album done around the same time that Invasion of Privacy came out. I don't know how possible that's going to be because I feel like I'm going to be extremely, extremely busy."

 

To jak, będzie kolejny komercyjny hit?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>