Noname, Saba, i Smino zakładają nową supergrupę

dodano: 2019-10-16 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Nowa grupa trójki pochodzącej z Chicago będzie nazywać się Ghetto Sage. Jutro ma pojawić się pierwszy singiel zespołu zapowiadający debiutancki album.

Noname to wokalistka, która wystąpiła w tym roku w warszawskiej Miłości, promując swój ciepło przyjęty album "Room 25". Swoją drogą to na tym krążku skrzyżowały się drogi całej trójki. Wszyscy wystąpili razem w utworze "Ace".

Artystka reprezentuje klasyczny soul, a jej teksty, tak samo jak i reszty zespołu, to zaangażowana społecznie treść, za którą zawsze idą ciekawe przemyślenia i spostrzeżenia.

Smino i Saba to raperzy, którzy w tym roku mieli okazję się pokazać m.in. na hitowym "Revenge of The Dreamers III", które już zdążyło pokryć się złotem. Ten pierwszy ma na swoim koncie dwa albumy, "blkswn" i "NOIR", które zostały uznane i docenione przez krytyków. Od niedawna tworzy też zespół Zoink Gang wraz z Buddym, J.I.D, Guapdadem 400 i Earthgangiem.

Saba natomiast znany jest przede wszystkim ze swoch kooperacji i bliskiego powiązania z Chancem The Rapperem. Zaliczył występ m.in. na jego "Coloring Book" (laureat Grammy) czy też na "Acid Rap".

Na więcej szczegółów dotyczących projektu Ghetto Sage musimy poczekać.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Ghetto Sage

Post udostępniony przez Noname (@nonamehiding)

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>