Marlowe (L'Orange & Solemn Brigham) zagrają w Warszawie!

dodano: 2022-11-08 09:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Warszawski klub Jassmine szybko wyrasta na miejscówkę numer 1, jeśli chodzi o organizację świetnych, klimatycznych koncertów ze świata jazzu, R&B i rapu. Nie znajduję słów, by opisać radość, gdy zobaczyłem, że na 10 listopada włodarze klubu zaprosili kogoś, na kogo koncert czekałem od dawna. I do tego ów wykonawca zagra w gronie tak zacnym, że ciężko mi uwierzyć, nawet gdy piszę te słowa. 

Gotowi? Uwaga. 10 listopada w Jassmine zagrają dla Was - w ramach projektu Satvrn: Paweł Stachowiak na basie (znany m.in. z EABS i Błota), Rafał Dutkiewicz na perkusji (grający m.in. w P.Unity i Skalpelu), Miłosz Oleniecki (reprezentujący również  P.Unity, jak i Jazzpospolitą), a z drugiej strony projekt Marlowe w składzie: producent L'Orange (którego talent nieraz opisywałem na Popkillerze - więcej poniżej) i raper Solemn Brigham. A na deser Lparley jako support. Prawda, że niesamowity skład?

Zapowiada się wręcz kosmiczny wieczór, podróż do zaiste nieodkrytej jeszcze muzycznej galaktyki, gdzie królują rytm Skalpela, tłustość Błota, finezja P.Unity (mały przedsmak ich połączonych sił poniżej) i psychodeliczne beaty L'Orange'a w połączeniu z niesamowicie melodyjnymi rapsami Solemna.... To okazja tym bardziej, że Solemn i L'Orange wypuścili właśnie nowy album, trzecią część uznanej trylogii Marlowe - gorąco polecam sprawdzic całą trylogię. Nie wiem jak dla Was, ten koncert to dla mnie pozycja obowiązkowa.

Bilety na wydarzenie możecie zakupić za pośrednictwem Going: https://goingapp.pl/wydarzenie/satvrn-meets-marlowe/listopad-2022

Otwarcie drzwi o 19.00, koncert zaczyna się o 20.30.

A jeśli nieznajoma jest wam ksywka L'Orange - poniżej znajdziecie nasz popkillerowy wywiad z nim, służę także linkiem do małej recenzji jego - moim zdaniem - najlepszego projektu. Smacznego!

SatVrn - Mimas (from Space_EP)L'Orange - wywiad: o nowej płycie, Gift of Gabie i Billie HolidayPlain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>