Jot

Jot

video
dodano: 2018-11-27 20:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Trwa w najlepsze zimowa lawina wydawnicza w polskim rapie, a z nią lawina teledysków. Tę pierwszą śledzić możecie w naszym dziale Premiery Płyt, by nie pogubić się w piętrzących się albumach. Za tą drugą staramy się nadążyć i przedstawić w przejrzysty sposób w dziale Video...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-27 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Jot - Baw

Wychillowana stylówka Jota wciąż błyszczy, a on sam nie zwalnia tempa, robiąc swoje dla grona oddanych fanów. "Baw" to kolejny spontan zawieszony między lekką formą a dojrzałą treścią. "Dopóki możesz to się baw!"

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-09-22 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"Jot niezmiennie robi swoje nie zwiększając skali, jednak i nie zmniejszając zajawki czy intensywności. Jest jednym z najbardziej doświadczonych, pracowitych i wytrwałych ogniw undergroundowej sceny i warto o tym pamiętać szczególnie przy tym, gdy scena z roku na rok zmienia się diametralnie a kolejne postaci pojawiają się i znikają" - pisaliśmy Wam w ubiegłym roku tłumacząc, dlaczego Jot jest naszym zdaniem jednym z królów rodzimego undergroundu.

Nie minęło 12 miesięcy a wrocławski MC serwuje kolejny krążek. "Rzutem na taśmę, na koniec lata, mam dla Was nowe LP" - pisze Jot. Sprawdźcie.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-09-19 23:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kolejny album niezatapialnej legendy wrocławskiej sceny i jednego z pionierów leniwej nawijki nad Wisłą.

Tagi:
dodano: 2017-11-18 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

"Re-Mixtejp: In Wrooclyn Style" Jota był pierwszym albumem objętym naszym (jeszcze spinnerowym) patronatem. Od tego czasu zmieniło się wiele, ale jedno wciąż wygląda tak samo - Jot to raper cholernie stylowy i cholernie niedoceniany, pod tym względem niezmiennie plasujący się w czołówce sceny.

Jeszcze ponad 10 lat temu pisano o nim jako wrocławskim Jayu Z, kładł podwaliny pod błyszczące dziś stylówki osób takich jak Kuba Knap czy Kuban w czasie gdy dla słuchacza leniwe flow równało się zamulaniu i braku energii, a Marcin Flint dopiero co napisał "Jot powinien być wymieniany zaraz po drugiej płycie Starego Miasta, debiucie Dizkreta i dyskografii grupy Dinal".

Legalny debiut w roku 2000, solowy legalny debiut w roku 2010, jest rok 2017 a Jot dalej konsekwentnie robi swoje w stylu, który na naszej scenie jest unikatem. W ubiegłym miesiącu dostaliśmy od niego nowy materiał, który oczywiście przeszedł bez echa.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-11-15 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Nowa muzyka atakuje nas każdego dnia z każdej strony, ciężko jest nadążyć nawet za najgłośniejszymi premierami a naturalne, że w ich natłoku giną te mniej popularne. Postanowiliśmy na chwilę przyjrzeć się im dokładniej - oto lista subiektywnie wybranych 5 płyt, które w październiku przeszły raczej bez echa, a po które naprawdę warto sięgnąć...

dodano: 2017-11-03 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Polski rap pędzi obecnie jak szalony, a ciekawych materiałów mamy pod dostatkiem. Premiera goni premierę, pomyśleliśmy w związku z tym, że warto co miesiąc oddawać głos naszym czytelnikom, a równocześnie kierować reflektory na materiały, które spotkają się z największym uznaniem. Rozpoczynamy więc wybory płyty miesiąca, a jurorami w tej kwestii będziecie Wy, popkillerowi czytelnicy!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-10-14 17:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 3)

Jeden z najbardziej niedocenianych polskich MC, wrocławski weteran Jot opublikował nowe wydawnictwo pod tytułem "Po przesłuchaniu spalić". EP'ka jest dostępna tylko w formie elektronicznej, a jak możemy wyczytać na fanpage'u, artysta nie planuje fizycznego wydania.

kategorie:
dodano: 2017-10-11 15:30 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Jeden z najbardziej niedocenianych polskich MC, wrocławski weteran Jot opublikował nowe wydawnictwo pod tytułem "Po przesłuchaniu spalić". EP'ka jest dostępna tylko w formie elektronicznej, a jak możemy wyczytać na fanpage'u, artysta nie planuje fizycznego wydania.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-16 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Po krótkiej ciszy Kościey wraca ze zdwojoną siłą - wrocławski raper ogłosił dzisiaj, że jeszcze przed wakacjami otrzymamy jego EP wyprodukowane przez O.S.T.R.'a, a gościnnie pojawią się tam dwie legendy sceny z 71 - Tymon i Jot!

dodano: 2015-08-25 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Sprawdźcie kolejny odcinek "Krótkiego Strzału", w którym znajdziecie m.in. patriotyczny kawałek B.R.O nagrany z okazji Święta Wojska Polskiego, spontaniczny efekt kooperacji naszego Młodego Wilka Waca Toji z Da Vosk Docta, singiel zapowiadający nową epkę KND czy luźny numer Matiego i Skora przed ich nadchodzącą płytą.

dodano: 2015-05-20 21:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Dzisiaj zebraliśmy dla was single zapowiadające albumy ADMa, Penxa, Harego i Emesa z Egotrue oraz luźne numery od Białasa, Trzy-Sześcia, Deysa, Jota, Reda, Klasiika i Theodora.

video
dodano: 2015-04-18 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Perki Pat to wrocławski projekt, w którego skład wchodzi dwójka weteranów tamtejszej sceny: Roszja i Jot. Znani z takich projektów jak Sfond Sqnksa, Tomasz Andersen, Neon czy Osa Da Gnoi, cierpiąc chyba na wieczne rozdwojenie jaźni lata temu rozpoczęli jeszcze jeden projekt, wspomniany Perki Pat. Z tych sesji wyciekło nieco materiału, który niestety nigdy nie został dokończony. Po latach panowie postanowili powrócić do nazwy i wznowili działania pod banderą Perki Pat. "Ropa" jest pierwszym singlem zapowiadającym płytę, która jeszcze nie ma nazwy. Za produkcję odpowiada Roszja. Na mikrofonach oczywiście Roszja i Jot, a gościnnie udzielił się Ślip. Dodatkowo dostajemy teledysk do numeru "Pod pomnikiem", w którym pojawia się także Kościey.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-03-15 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jot zapowiadał zakończenie nagrywek, ale na szczęście zmienił zdanie. Pod koniec 2014 roku dostaliśmy "Etykę Pracy EP", teraz pora na kolejną EP-kę oraz zapowiedź pełnowymiarowego albumu!

Tagi:
dodano: 2014-11-30 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Gdy widzę ostatnie sukcesy takich raperów jak Kuba Knap czy Kuban i słucham kolejnych przechodzących bokiem numerów Jota to mogę się tylko zastanawiać się "co by było gdyby polski słuchacz skumał na czym polega leniwe flow przed rokiem 2013". Jeden z najbardziej niedocenianych polskich MC i posiadacz wiecznie luźnego stylu prosto z 71 idzie wciąż swoim torem i po zapowiedziach odwieszenia mikrofonu na kołek wypuszcza jednak (całe szczęście!) kolejne EP. Do tego oznaczone numerem "01", co zapowiada, że na tym się nie skończy. Całość odsłuchacie poniżej, premiera na Popkillerze!

Tagi:

Strony