Jot

Jot

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2019-08-08 08:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Neon to klasyczna wrocławska formacja, współtworzona przez ikonę podziemia Jota a także Snaypera i Bielebnego. Ich krążek "Ostatnie Takie Trio" to jeden z pierwszych wrocławskich legali, a jak się okazuje w czeluściach przepadł promujący go klip, który nie ujrzał nigdy światła dziennego - aż do teraz!

Tagi:
video
dodano: 2018-11-27 20:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Trwa w najlepsze zimowa lawina wydawnicza w polskim rapie, a z nią lawina teledysków. Tę pierwszą śledzić możecie w naszym dziale Premiery Płyt, by nie pogubić się w piętrzących się albumach. Za tą drugą staramy się nadążyć i przedstawić w przejrzysty sposób w dziale Video...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-27 09:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Jot - Baw

Wychillowana stylówka Jota wciąż błyszczy, a on sam nie zwalnia tempa, robiąc swoje dla grona oddanych fanów. "Baw" to kolejny spontan zawieszony między lekką formą a dojrzałą treścią. "Dopóki możesz to się baw!"

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-09-22 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"Jot niezmiennie robi swoje nie zwiększając skali, jednak i nie zmniejszając zajawki czy intensywności. Jest jednym z najbardziej doświadczonych, pracowitych i wytrwałych ogniw undergroundowej sceny i warto o tym pamiętać szczególnie przy tym, gdy scena z roku na rok zmienia się diametralnie a kolejne postaci pojawiają się i znikają" - pisaliśmy Wam w ubiegłym roku tłumacząc, dlaczego Jot jest naszym zdaniem jednym z królów rodzimego undergroundu.

Nie minęło 12 miesięcy a wrocławski MC serwuje kolejny krążek. "Rzutem na taśmę, na koniec lata, mam dla Was nowe LP" - pisze Jot. Sprawdźcie.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-09-19 23:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kolejny album niezatapialnej legendy wrocławskiej sceny i jednego z pionierów leniwej nawijki nad Wisłą.

Tagi:
dodano: 2017-11-18 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

"Re-Mixtejp: In Wrooclyn Style" Jota był pierwszym albumem objętym naszym (jeszcze spinnerowym) patronatem. Od tego czasu zmieniło się wiele, ale jedno wciąż wygląda tak samo - Jot to raper cholernie stylowy i cholernie niedoceniany, pod tym względem niezmiennie plasujący się w czołówce sceny.

Jeszcze ponad 10 lat temu pisano o nim jako wrocławskim Jayu Z, kładł podwaliny pod błyszczące dziś stylówki osób takich jak Kuba Knap czy Kuban w czasie gdy dla słuchacza leniwe flow równało się zamulaniu i braku energii, a Marcin Flint dopiero co napisał "Jot powinien być wymieniany zaraz po drugiej płycie Starego Miasta, debiucie Dizkreta i dyskografii grupy Dinal".

Legalny debiut w roku 2000, solowy legalny debiut w roku 2010, jest rok 2017 a Jot dalej konsekwentnie robi swoje w stylu, który na naszej scenie jest unikatem. W ubiegłym miesiącu dostaliśmy od niego nowy materiał, który oczywiście przeszedł bez echa.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-11-15 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Nowa muzyka atakuje nas każdego dnia z każdej strony, ciężko jest nadążyć nawet za najgłośniejszymi premierami a naturalne, że w ich natłoku giną te mniej popularne. Postanowiliśmy na chwilę przyjrzeć się im dokładniej - oto lista subiektywnie wybranych 5 płyt, które w październiku przeszły raczej bez echa, a po które naprawdę warto sięgnąć...

dodano: 2017-11-03 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Polski rap pędzi obecnie jak szalony, a ciekawych materiałów mamy pod dostatkiem. Premiera goni premierę, pomyśleliśmy w związku z tym, że warto co miesiąc oddawać głos naszym czytelnikom, a równocześnie kierować reflektory na materiały, które spotkają się z największym uznaniem. Rozpoczynamy więc wybory płyty miesiąca, a jurorami w tej kwestii będziecie Wy, popkillerowi czytelnicy!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2017-10-14 17:00 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 3)

Jeden z najbardziej niedocenianych polskich MC, wrocławski weteran Jot opublikował nowe wydawnictwo pod tytułem "Po przesłuchaniu spalić". EP'ka jest dostępna tylko w formie elektronicznej, a jak możemy wyczytać na fanpage'u, artysta nie planuje fizycznego wydania.

kategorie:
dodano: 2017-10-11 15:30 przez: Sebastian Rydzewski (komentarze: 0)

Jeden z najbardziej niedocenianych polskich MC, wrocławski weteran Jot opublikował nowe wydawnictwo pod tytułem "Po przesłuchaniu spalić". EP'ka jest dostępna tylko w formie elektronicznej, a jak możemy wyczytać na fanpage'u, artysta nie planuje fizycznego wydania.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-05-16 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Po krótkiej ciszy Kościey wraca ze zdwojoną siłą - wrocławski raper ogłosił dzisiaj, że jeszcze przed wakacjami otrzymamy jego EP wyprodukowane przez O.S.T.R.'a, a gościnnie pojawią się tam dwie legendy sceny z 71 - Tymon i Jot!

dodano: 2015-08-25 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Sprawdźcie kolejny odcinek "Krótkiego Strzału", w którym znajdziecie m.in. patriotyczny kawałek B.R.O nagrany z okazji Święta Wojska Polskiego, spontaniczny efekt kooperacji naszego Młodego Wilka Waca Toji z Da Vosk Docta, singiel zapowiadający nową epkę KND czy luźny numer Matiego i Skora przed ich nadchodzącą płytą.

dodano: 2015-05-20 21:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Dzisiaj zebraliśmy dla was single zapowiadające albumy ADMa, Penxa, Harego i Emesa z Egotrue oraz luźne numery od Białasa, Trzy-Sześcia, Deysa, Jota, Reda, Klasiika i Theodora.

video
dodano: 2015-04-18 14:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Perki Pat to wrocławski projekt, w którego skład wchodzi dwójka weteranów tamtejszej sceny: Roszja i Jot. Znani z takich projektów jak Sfond Sqnksa, Tomasz Andersen, Neon czy Osa Da Gnoi, cierpiąc chyba na wieczne rozdwojenie jaźni lata temu rozpoczęli jeszcze jeden projekt, wspomniany Perki Pat. Z tych sesji wyciekło nieco materiału, który niestety nigdy nie został dokończony. Po latach panowie postanowili powrócić do nazwy i wznowili działania pod banderą Perki Pat. "Ropa" jest pierwszym singlem zapowiadającym płytę, która jeszcze nie ma nazwy. Za produkcję odpowiada Roszja. Na mikrofonach oczywiście Roszja i Jot, a gościnnie udzielił się Ślip. Dodatkowo dostajemy teledysk do numeru "Pod pomnikiem", w którym pojawia się także Kościey.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-03-15 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Jot zapowiadał zakończenie nagrywek, ale na szczęście zmienił zdanie. Pod koniec 2014 roku dostaliśmy "Etykę Pracy EP", teraz pora na kolejną EP-kę oraz zapowiedź pełnowymiarowego albumu!

Tagi:

Strony