Neon "Grawitacja" - zagubiony teledysk opublikowany po 18 latach!

Neon to klasyczna wrocławska formacja, współtworzona przez ikonę podziemia Jota a także Snaypera i Bielebnego. Ich krążek "Ostatnie Takie Trio" to jeden z pierwszych wrocławskich legali, a jak się okazuje w czeluściach przepadł promujący go klip, który nie ujrzał nigdy światła dziennego - aż do teraz!

Oddajmy głos pasjonatowi i kolekcjonerowi kaset Grędziowi:

"Teledysk został nakręcony w 2001 r. przed premierą albumu pt.: ”Ostatnie Takie Trio”, jednak został zmontowany trzy miesiące po premierze albumu.

Dostałem możliwość udostępnienia klipu po 18 latach, po spotkaniu we Wrocławiu ze Snayperem i Bielebnym, którzy nie widzieli się ze sobą 17 lat. Tego samego dnia miałem zaplanowane także spotkanie ze składem SWMC, w którego skład wchodził m.in. Matyah, który był wydawcą i dobrym ziomem składu Neon. Przy tej okazji Bielu i Snayper chcieli zapytać go właśnie o powyższy klip, gdyż nigdy go nie widzieli. Matyah był mega zaskoczony, gdyż rozsyłał go do różnych stacji telewizyjnych i był przekonany, że chłopaki mieli okazję go zobaczyć. Najprawdopodobniej klip nigdy nie ukazał się w mediach, a potem słuch o nim zaginął. Kiedy chłopaki porozmawiali ze sobą po 17 latach okazało się, że  Matyah posiada klip na komputerze i może im go udostępnić. Wspólnie wpadliśmy na pomysł udostępnienia go na moim kanale, ponieważ chłopaki zobaczyli się po latach na spotkaniu, którego byłem inicjatorem.

Mega się jaram, że taki kozacki materiał zarówno pod względem rymów jak i bitu będzie miał premierę na moim kanale.

Mamy nielada gratkę sprawdzić jak wyglądał Wrocław 18 lat temu, jak wyglądali chłopaki i jak rymowali. Sprawdźcie ten kozacki teledysk!"

Neon - Grawitacja feat. Zoe

Tagi: 

Jimbo
Who cares?
Real HH 90
Who Cares w wolnym tłumaczeniu kogo to obchodzi a mnie to obchodzi człowieczku z gimby średniowiecza jak Neon nagrywał ten klip to ciebie chyba na świecie nie było więc nie wiesz co piszesz gimbusie na komórce wychowany nie znasz to się nie wypowiadaj na ten temat człowieczku z gimby świata.
Jimbo
1. Najmniej istotne czy byłem na świecie jak on nawijał. 2. Wiem co piszę - znam tłumaczenie tamtych słów. 3. Nie wypowiadam się jakoś szczególnie. 4. Nie działa na mnie czynnik sentymentalny tego wideo, to wszystko. Pozdrawiam.
NeonOstatnieTakieTrio
Chłopaczku po co się w ogóle udzieliłeś na początku?? Jak chciałeś być już takim lingwistą zajeb...m to mogłeś napisać: I don't care. Wypowiadaj się w swoim imieniu, bo mnie to np interesuje bardzo, bo się na tym chowałem. Gardzę tanim podjudzaniem i hejtem.
Kizi mizi
Sprzrdam ten album stan idealnu 99 pln

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>