10 pozytywnych i oryginalnych zwrotek z Hot16Challenge2

Hans, Vito Bambino, ks Jakub Bartczak

#Hot16Challenge2 to temat obecnie przodujący w Internecie. Świadczą o tym wyświetlenia i setki nagranych zwrotek. Niedawno informowaliśmy Was, że polski hip-hop zebrał 1 000 000zł na walkę z koronawirusem. Mimo uzbierania tak wysokiej kwoty, na stronie zbiórki regularnie pojawiają się nowe wpłaty... a dziś pękły już nawet 2 000 000. Skoro beef możemy uznać za wygrany a w ostatnich dniach zalały nas wersy z każdej strony sceny, czas przyjrzeć się dokładniej zaprezentowanym gorącym szesnastkom. Na początek skupmy się na pozytywnych i oryginalnych zwrotkach.

Sprawdź też:

Wszystko o Hot16Challenge2 i dotychczas opublikowane zwrotki

Top 10 najciekawszych zwrotek Hot 16 Challenge - ranking

Top 10 najpopularniejszych zwrotek na Hot 16 Challenge - przypomnijmy sobie

Dobry Vibe na Trudny Czas - ruszamy z cyklem muzycznego wsparcia!

Chcesz skomentować? Przeczytaj "Zakładamy maseczki" komentarzom - i odsiewamy plucie jadem

Vito Bambino

Frontman Bitaminy zaskakuje minimalizmem. Vito Bambino ograniczył się do kubka po kawie i mikrofonu w telefonie, tworząc tym samym zaskakująco przytulny i zajawkowy klimat.

Taconafide

Oglądanie tego rapowego boysbandu w akcji sprawia prawdziwą przyjemność. Quebonafide z Taco Hamingway'em bawią się, docinają sobie wzajemnie, a to wszystko w luźnej konwencji pełnej nawiązań i braggowych przechwałek bez napinki. 

Ten Typ Mes

Jedno z najpopularniejszych stwierdzień dotyczących przymusowego siedzenia w domach, dotyczy nadwyraz częstego przeglądania zawartości lodówki. Mes poszedł o krok dalej i przerodził irytujący hałas wydobywający się z urządzenia w bit, pod który nawinął swoją gorącą szesnastkę. 

WuWunio

Obecność na scenie rapowej WuWunio ma już dawno za sobą. O nowej, prężnej działalności postanowił opowiedzieć przy okazji nominacji od Martyna.

ks. Jakub Bartczak

Poprzednią gorącą szesnastkę księdza Bartczaka odtworzono niemal 4 miliony razy. Ten imponujący wynik zapewnił księdzu status 4. najpopularniejszej zwrotki z pierwszej edycji. W 2. edycji challenge'u, ksiądz-raper zaraża pozytywną energią, równocześnie niosąc dobre słowo.

Undadasea

Nadmorska ekipa ziomków zabiera nas w letnie odmęty ziomalskich cypherów w nieco sprofesjonalizowanej formie. Zamiast nawijania w kółku, każdy z bohaterów podchodzi do mikrofonu i prezentuje swoje wersy. 

Hans

Członek 52 Dębiec nawija pod bit, w którym przoduje harmonijka ustna. Zaskakujące brzmienie zmusza Hansa do nietypowej deklamacji, które z treścią zwrotki tworzą oryginalną całość.

Jot

Raper nominowany przez Marcina Flinta zwrócił uwagę na istotną rzecz, jaką jest radość z małych rzeczy. Jot patrzy optymistycznie w przyszłość, snując plany, gdy sytuacja epidemiczna minie.

Kamil Pivot

W pierwszej edycji #Hot16Challenge, Pono nawijał z perspektywy ojca w zagraconym pokoju. Przy okazji 2. odsłony wyzwania, Kamil Pivot skonstruował statyw z klocków, nawijając i pisząc na dywanie, bo na stole pieprznik

Kiełas

Członek ekipy LSO rymuje, produkuje i podśpiewuje. Wszystko w niecałe 2 i pół minuty. Pozytywny vibe i nośny bit zahaczający o r&b zaraża, a ujęcia z nagrania wpuszczają odrobinę słońca wśród 4. ścian.

Pewnie
21:26 7 Jest Dobrze
s.
Ten Vito i UNDADASEA zajebiści! Ksiądz mi lepiej za pierwszym razem siadał
s.
Hans też dobrze :)
dd
"Członek 52 Dębiec nawija pod bit, w którym przoduje harmonijka ustna" serio nikt nie kojarzy tego podkładu , jak dla mnie to się ośmieszyliście
s.
Co chwilę nawija o Pacie i Macie a słowo sąsiedzi też pada kilka razy. Ciężko się nie domyślić :d
Adam Tob
To nie bit z harmonijka tylko czolowka z bajki sasiedzi... Spore przeoczenie panowie popkiller

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>