Gunplay

Gunplay

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2022-04-09 21:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 1)

Mamy koniec tygodnia, więc tradycyjnie czas na zebranie do kupy wszystkich najważniejszych premier mijających siedmiu dni.

kategorie:
dodano: 2022-04-09 11:55 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Nowy album Gunplay'a.

Tracklista:

01. Bucket List feat. Ricco Barrino
02. PYREX POPPIN feat. Rick Ross
03. Aunty Hold Up feat. Bobby Fishscale
04. Up N Geeked feat. Boosie Badazz
05. Oath feat. Jim Jones
06. Red Beam feat. Trap Gawd Lito
07. Baby in Da Pool feat. Von Hooli
08. ANML SHLTR feat. ANML SHLTR
09. Body Count feat. King Paso, Felipe Luciano & Young Breed
10. Paranoid feat. Young Breed
11. Bitch Bow
12. Pull Da Mask Up feat. Young Breed & Spook Loc
13. Bible Off Da Dash

Tagi:
kategorie:
dodano: 2017-10-04 14:38 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

To już kolejny projekt od Gunplaya w tym roku. Raper co chwile dzieli się z fanami nową muzyką i wcale nie zamierza zwalniać. W czerwcu tego roku Gunplay połączył siły z pochodzącym z Sacramento Mozzy'm, wypuszczając EP'kę "Dreadlocks & Headshots". Zaraz po tym, w tym samym miesiącu, artysta wydał również solowy projekt zatytułowany "The Plug". Kilka tygodni później dostaliśmy kolejny, trzeci mixtape "The Fix Tape". Mało?

Tagi:
dodano: 2013-05-04 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)

Rockie Fresh to z całą pewnością jeden z największych nieobecnych tegorocznych Freshmenów. Kolejny talent z Chicago wypatrzony przez Maybach Music Group wystosował nam na początku roku taki mixtape ("Electric Highway"), że liczba fanów zwielokrotniła się w przeciągu kilku tygodni. Muzyczna świeżość jaką wnieśli Lunice i spółka, odwaga czerpania z 80'sowych wzorców przy jednoczesnym nasączaniu tego współczesnością i fantastycznie pasujące do tego flow rapera... To naprawdę było coś.

Z okazji urodzin Rockiego (rocznik '90) dostaliśmy 7-kawałkową, darmową epkę zatytułowany "The Birthday Tape". Czemu warto po nią sięgnąć, bo warto bezdyskusyjnie, w rozwinięciu.

dodano: 2013-04-30 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Rockie Fresh to z pewnością jeden z wielkich nieobecnych tegorocznych Freshmenów XXL'a co pewnie potwierdzi większość osób, które zagłębiły się w świetny mixtape "Electric Highway". Z okazji swoich 21 urodzin młody reprezentant Maybach Music Group przygotował prezent dla swoich fanów - 7-kawałkową epkę zatytułowaną po prostu "Birthday Tape". Gościnnie pojawiają się na niej Rick Ro$$, Gunplay i Lunice. Pobieżny rzut uchem utwierdza mnie w przekonaniu, że z pomocą swoich producentów Rockie Fresh ma zdolność tworzenia swojego muzycznego świata, który choć wpasowany w bieżące trendy jest jednocześnie kompletnie odmienny od reszty i bardzo charakterystyczny.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-04-14 16:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 10)
IANAHBII

Jeśli miałbym wskazać swoje typy co do pretendentów do miana najbardziej wpływowych raperów ostatniego dziesięciolecia jestem przekonany, że Lil Wayne byłby w czołowej trójce. Raper, którego się kocha albo nienawidzi, irytujący swoim wyglądem i głosem, zachwycający wieloma mocnymi punchline'ami i metaforami. Człowiek, którego życie przypomina roller coaster, pełen wzlotów i upadków. Mimo, że 27 września skończy dopiero 31 lat jego dorobek artystyczny jest godny pozazdroszczenia. Ten rok to czas premiery jego jubileuszowej, dziesiątej solowej płyty. Weezy po raz drugi zaprzecza, że jest zwykłym śmiertelnikiem. "I Am Not A Human Being II" nadeszło i pokazało co tak naprawdę prezentuje obecnie artysta z Nowego Orleanu.

Plotki o jego rzekomej emeryturze po "Tha Carter IV" okazały się (na szczęście) zwykłą bujdą na kółkach. Czy druga część "I Am Not A Human Being" jest solidnym materiałem, podobnie jak pierwsza część? A może to krążek jeszcze lepszy? Przed odsłuchem pytań wiele, po odsłuchu można było je zweryfikować.