Twisted Insane

Twisted Insane

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-11-13 13:00 przez: Dawid Majcher (komentarze: 2)

Ostatnio wychodzi sporo projektów indywidualnych raperów pracujących w duetach, ale tak mrocznego i krwawego chyba jeszcze nie było. Dziś dwaj mistrzowie rapowej grozy, czyli Twisted Insane oraz Brotha Lynch Hung ogłosili rozpoczęcie prac nad wspólnym albumem.

video dnia
dodano: 2013-07-26 12:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 9)

Tech N9ne - So Dope (Feat. Wrekonize, Twisted Insane & Snow Tha Product) Official Music Video

Dlaczego: "Something Else" w sprzedaży już od 30 lipca, a tymczasem dostajemy pierwszy z sześciu zapowiadanych teledysków promujących owy album. Na pierwszy rzut idzie kolejny utwór w konwencji "choppersowej" - "So Dope", gdzie oprócz brodacza z Kansas City usłyszymy Wrekonize'a, Twisted Insane'a oraz Snow Tha Product.

kategorie: Audio, Drive By, Hip-Hop/Rap
dodano: 2013-07-02 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Gotowi na kolejny Drive By? Pięć strzałów wycelowanych dziś w wasze głośniki po raz kolejny prezentuje dużą różnorodność. Z jednej strony usłyszycie doprowadzone do absurdalnie wysokiego poziomu flow w nowym numerze Tech N9ne'a z nadchodzącego "Something Else", z drugiej dostaniecie mniej finezyjny, ale za to mający większy impet styl Seana Price'a w wyprodukowanym przez !llminda i Hippie Sabotage singlu nowego podopiecznego Rostrum Records. Poza tym będziecie mieli okazję sprawdzić kim jest Dominic Lord, do niedawna znany jako A$AP Dom, w jakiej formie jest ostatnio Kid Daytona oraz czego można oczekiwać po zapowiedzianej na wrzesień płycie Janelle Monae.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-05-04 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)
Dyskusja odnośnie tego, kto jest najszybszym raperem świata trwa od dawna, a "wyścig" między Tech N9ne'em a Twistą to jedna z rzeczy, której fani oczekiwali od bardzo dawna.

Do tej pory obaj nawet gdy spotykali się w jednym tracku to nie rozpędzali się na miarę umiejętności. Za to "Midwest Choppers" czyli "sprinty" z płyt Tecca Niny, obsadzone midwestowymi nawijaczami potrafiły mocno pozamiatać i sprawić, że szczęka opadała bardzo nisko. Teraz dostajemy coś dużo mocniejszego, bo gromadzącego szybkoflowowych wariatów z najwyższej półki. "Worldwide Choppers" to numer, po którym wszyscy bawiący się niedawno bitem do "Break Ya Neck" (no może poza Mac Lethalem) powinni naprawdę soczyście się zarumienić.