Boaz

Boaz

kategorie:
dodano: 2014-09-24 03:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kolejny po Wiz Khalifie i Mac Millerze reprezentant Pittsburgha i Rostrum Records wypływa na szersze wody. 21 października ukaże się debiutancki album Boaza "Intuition", na którym gospodarza gościnnie wspierają m.in. Jadakiss, Styles P, Mac Miller i Junior Reid czy producencko ID Labs, Jim Jonsin lub !llmind.

Tagi:
video
dodano: 2014-09-23 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Boaz - Intuition (Official Video)

Kolejny po Wiz Khalifie i Mac Millerze reprezentant Pittsburgha i Rostrum Records wypływa na szersze wody. 21 października ukaże się debiutancki album Boaza "Intuition", na którym gospodarza gościnnie wspierają m.in. Jadakiss, Styles P, Mac Miller i Junior Reid czy producencko ID Labs, Jim Jonsin lub !llmind. Teraz dostajemy klip do tytułowego numeru, osadzonego w leniwym, chilloutowym klimacie i wyprodukowanego przez duet Beatnick & K-Salaam. Buja. Poniżej okładka i tracklista albumu.

Tagi:
dodano: 2014-07-20 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Rostrum Records wypuściło już na świat dwa diamenty - Wiza Khalifę i Mac Millera. Teraz label z Pittsburgha szykuje się do premiery debiutanckiego krążka kolejnego ze swoich podopiecznych ukrywającego się pod ksywką Boaz. Album ukazać ma się na przełomie lata i jesieni, póki co natomiast Boaz rzuca nam kolejne numery - w najnowszym wspiera go jedyny w swoim rodzaju Scarface.

Tagi:
kategorie: Audio, Drive By, Hip-Hop/Rap
dodano: 2013-07-02 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Gotowi na kolejny Drive By? Pięć strzałów wycelowanych dziś w wasze głośniki po raz kolejny prezentuje dużą różnorodność. Z jednej strony usłyszycie doprowadzone do absurdalnie wysokiego poziomu flow w nowym numerze Tech N9ne'a z nadchodzącego "Something Else", z drugiej dostaniecie mniej finezyjny, ale za to mający większy impet styl Seana Price'a w wyprodukowanym przez !llminda i Hippie Sabotage singlu nowego podopiecznego Rostrum Records. Poza tym będziecie mieli okazję sprawdzić kim jest Dominic Lord, do niedawna znany jako A$AP Dom, w jakiej formie jest ostatnio Kid Daytona oraz czego można oczekiwać po zapowiedzianej na wrzesień płycie Janelle Monae.

dodano: 2012-07-26 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)
Jeszcze nie tak dawno Rostrum Records było małym półprofesjonalnym labelem o którym poza Pitsburghiem nie wiedział prawie nikt. Po wybuchu talentów dwóch aktualnych gwiazd - Khalify i Mac Millera sytuacja zmieniła się diametralnie, a malutka stajnia zamieniła się w multimilionowe przedsiębiorstwo. Oprócz Chevy Woodsa, który ostatnio intensyfikuje swoje działania, w szeregi Rostrum wstąpił też niejaki Boaz.