$uicideboy$

$uicideboy$

kategorie:
dodano: 2018-09-17 00:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Debiutancki album a równocześnie 43(!) projekt ekipy $UICIDEBOY$, którą dopiero co mogliśmy obejrzeć na Hip Hop Kempie. Wychowani w Nowym Orleanie $lick i Ruby da Cherry chłonęli przez lata wpływy multigatunkowej, otwartej społeczności zachodniego wybrzeża i każdy z nich pisał w ten sposób swoją własną, muzyczną ścieżkę. Z inspiracji nowofalowym punk rockiem oraz cięższą odmianą elektroniki powstał w 2013 roku zupełnie niepodrabialny projekt, będący miksem glitchowego horrocore’u z mocnym bassem i charakterystyczną, trapową nawijką.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-04-16 19:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 6)

$uicideboy$ wrzucili do sieci swój drugi tegoroczny singiel, noszący nazwę "Either Hated or Ignored". Duet z Nowego Orleanu, który szykuje się do wydania kolejnego projektu, tym razem dostarcza fanom bardziej przyjaźnie brzmiący kawałek oparty na klimatycznym samplu. Wcześniejszy utwór udostępniony  w tym roku przez charakterystycznych artystów to "FUCKALLOFYOU2K18".

kategorie:
dodano: 2018-01-14 23:14 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 1)

Już w najbliższych godzinach do sieci trafi najnowszy mixtape Juicy J zatytułowany „Shutdafuckup”. Raper oficjalnie ogłosił projekt na swoim Instagramie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2018-01-14 22:59 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 0)

Już w najbliższych godzinach do sieci trafi najnowszy mixtape Juicy J zatytułowany „Shutdafukup”. Raper oficjalnie ogłosił projekt na swoim Instagramie.