Travis Barker

Travis Barker

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Rock
dodano: 2022-06-29 03:39 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Portal TMZ napisał, że Travis Barker został poddany hospitalizacji. Jego stan może być poważny.

kategorie:
dodano: 2020-01-15 16:15 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Kolejny w tym roku projekt, gdzie tym razem 03 Greedo podjął współpracę z Travisem Barkerem.

 

 

 

Tracklista:

 1. Cellout
 2. Detention
 3. Felony
 4. Trap Again
 5. Whatever Happened
kategorie:
dodano: 2020-01-15 15:14 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Spontaniczne EP nagrane przez $uicideBoy$ i Travisa Barkera zapowiadane było mniej więcej od początku roku. Teraz w końcu możemy usłyszeć efekty tej współpracy.

 

 

Tracklista:

 1. Killing 2 Birds With 22 Stones ft. Munky
 2. Sour Grapes
 3. DON’T TRUST ANYONE! ft. Munky
 4. Individuality Was So Last Year ft. Munky
 5. Aliens Are Ghosts
 6. ‌‌‍‍nothingleftnothingleft

 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2017-10-07 14:30 przez: Gary Tyler Lis (komentarze: 5)

Yelawolf wraca do gry z nowym albumem "Trial By Fire", który trafi do sprzedaży jeszcze w październiku. Po kilku suchych miesiącach, fani rapera w końcu doczekali się informacji o nadchodzącej nowej muzyce.

video
dodano: 2016-02-26 14:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Asher Roth raper z Pensylwanii, Freshman XXL'a ad 2009, nalepiej kojarzony z debiutanckiego, studenckiego ultrahitu "I Love College". W późniejszych latach trochę zniknął z radarów większości słuchaczy, powracając w 2014 r. drugim legalnym albumem "Retrohash". Nottz – wybitny producent z Wirginii, mający na koncie współpracę ze Snoop Doggiem, Busta Rhymesem, Kanye Westem czy Ghostface Killah oraz bardzo solidny raper, który dał się poznać jako MC albumem "You Need This Music" z 2010 roku. Travis Barker to natomiast wywodzący się z rocka, najbardziej znany obok Questlove'a perkusista stawiający mocne kroki na scenie hip-hopowej.

Dopiero co informowaliśmy o zaplanowanym na kwiecień warszawskim koncercie Ashera i Nottza, a wcześniej w tym miesiącu to nietypowe trio wypuściło EPkę "RAWTHER", będącą sequelem wydanej w 2010 r. EPki Nottza i Ashera "RAWTH EP". Jeśli szukacie czegoś niecodziennego, z rockowym zacięciem, mocno wjeżdżającego z buta, trafiliście pod dobry adres. Odsłuch całości i tytułowy teledysk w rozwinięciu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-12-18 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Na twórczość Mod Suna trafiłem kiedyś w morzu mixtape'ów i zapadł mi w pamięć pozytywnym letnim klimatem. Teraz po 6 mixtape'ach i 3 EP raper wstąpił w szeregi pittsburskiego Rostrum Records i zapowiedział debiutancki legal - materiał pojawi się 10 marca a dziś otrzymujemy pierwszy klip.

Wsparcie Travisa Barkera, garażowy klimat oraz humorystyczny i nietypowy klip - to wszystko dostajemy w zielonym manifeście "Never Quit".

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Pop, R&B, Recenzje, Rock, Soul
dodano: 2013-05-29 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 6)

"From Hollis to Hollywood, isn't he good?" - rapował swego czasu o sobie w trzeciej osobie. LL Cool J, ikona Def Jamu i hip-hopu jako takiego ma już 45 lat, a nadal potrafi chwycić za mikrofon i pokazać ten sam pazur, który zjednał mu tylu sympatyków w połowie lat 80. Trzynaście albumów na koncie, dwie nagrody Grammy kurzące się na kominku, długa na dziesiątki pozycji lista występów aktorskich filmach i produkcjach telewizyjnych i prawdopodobnie wystarczająco duży zapas hajsu, żeby nigdy nie musieć się martwić o jutro. To wszystko udało mu się wykonać nie tracąc jednocześnie szacunku hip-hopowego słuchacza.

Co prawda można przytoczyć parę przypadków, kiedy w tekstach innych raperów albo wywiadach Cool J wspomniany był jako "ten słodki", ale kiedy takich opinii robiło się więcej wjeżdżał singiel w typie "I Shot Ya", który wyjaśniał wszystko i uciszał towarzystwo. Można czasem nie lubić stylistyki, którą sobie obiera, ale nie da się powiedzieć, że jest słaby. Jest legendą i jednym z najbardziej długowiecznych raperów wszechczasów. Po 5 latach od premiery dobrze przyjętego "Exit 13" wraca z kolejnym albumem, jednak pierwszym poza wytwórnią, która zrobiła z niego gwiazdę. Jak prezentuje się "Authentic"?

dodano: 2012-11-22 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Travis Barker & Yelawolf - 6 Feet Underground (feat. Tim Armstrong) [Official Video]

Video Dnia: Travis Barker & Yelawolf ft. Tim Armstrong "6 Feet Underground"

Dlaczego: Z cyklu niecodzienne połączenia - MC, perkusista i legenda punka i ska. Jamajskie brzmienie jak widać to nie tylko reggae, a ska wcale nie tak daleko do klasycznego rapu. Do tego doliczcie sobie klip w klimacie pancurowej popijawy i otrzymacie nasze video dnia. Jak dla mnie mega.

 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-11-02 15:00 przez: Tomasz Modrzyński (komentarze: 2)

Travis Barker & Yelawolf - Whistle Dixie

Niedawno dostaliśmy teledysk do numeru pod tytułem "Push 'Em", natomiast dzisiaj Travis i Yelawolf wypuszczają kolejny singiel, promujący ich wydawnictwo. "Whistle Dixie" jest dużo mroczniejsze od poprzedniego klipu, co może spodobać się osobom tęskniącym za "starym Yelą". Ciekawostką jest, że w obrazie gościnnie wystąpił Danny Trejo, znany choćby z "Grindhouse: Planet Terror".

video
dodano: 2012-10-25 12:00 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 5)

Travis Barker & Yelawolf - Push 'Em (Offical Video)

Wspólna EP obu panów zatytułowana "Psycho White" już 13 listopada. Tymczasem dostajemy pierwszy singiel zapowiadający to wydawnictwo. Trzeba przyznać, że połączenie wypadło nadzwyczaj okazale. Pozostaje tylko czekać do listopada aż usłyszymy efekt współpracy rednecka z Alabamy oraz członka Blink-182.